2733
2734
عنوان

چرا همسرم این دوتا پیام همش پاک میکنه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 47 پست
هم شرکت داره هم ساخت و ساز انجام میده🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

رل منم خیلی اکتیو بود ولی سلیقه من ی شغل بی دردسره مثلا کارمندی چیزی

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
امیدوارم خدا هرچی شوهر اینجوری هستو تیکه پاره کنه منم دقیق رو این موضوع حساسم منتها تنها جوابی که می ...

واقعااا رو اعصابه این حرکت،نمیدونم دوباره پیامارو برگردونم به نظرت بفهمه من دیدم ؟؟؟یا بهش بگن بدم میاد پاک میکنی؟؟؟

متاسفانه درکشو ندارن منم خیلی حساس بودم بعد زدم ب بیخیالی  البته حواسم هستااااا میاد میگه خود ...

ب نظرت پیامارو برگردونم دوباره مطمئن شه من دیدم دیگه پاک نکنه؟؟یا بهش بگم از پاک کردن بدم میاد ؟؟؟یا اصلا ب روی خودم نیارم ،؟الان چه برخوردی درسته عزیزم؟

تا حالا چیزی ازش دیدی؟ شاید الکی داری گیر میدی رابطه ی خودتون خوبه ؟

واضح رابطه و اینا ازش ندیدم ولی یه سری چیزا بود که حساس شدم 

رابطه خودمون تا وقتی سر این چیزا دعوا نباشه خیلی خوبه خیلی توجه می‌کنه خیلی محبت می‌کنه ولی چه فایده دل من خونه 

یکم‌ حساسی ، صحبتش کاری بوده، شاید استرس و عجله پیام داده دیگه به مفرد و جمع فکرنکرده  بعدم دی ...

درسته گلم من حساسم ولی اخه گفته بودم قبلا بهش….

میتونست بگه یهو برید آشپزخونه

ب بچه ها بگین…..

خودم شاغل بودم قبلا و از نفرد حرف زدن همکارای مردم بدم میومد….

امیدوارم خدا هرچی شوهر اینجوری هستو تیکه پاره کنه منم دقیق رو این موضوع حساسم منتها تنها جوابی که می ...

وای دوست پسر منم همینارو میگفتتتت 

مجبور شدم ازش جداشم بعد ۶ سال

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘
ب نظرت پیامارو برگردونم دوباره مطمئن شه من دیدم دیگه پاک نکنه؟؟یا بهش بگم از پاک کردن بدم میاد ...

بنظرم ندونه ک گوشیشو چک میکنی بهتره

خواستی هم بفهمه ی چیزی بفرست ی خودت بعد پاک کن بگو عه دستم خورد پاک شد بعد ک رفتی مثلا پیامو اتفاقی دیدی با خنده بگو وا چرا پیامارو پاک میکنی؟ حالا من گفتم این حرفو که توجه نکردی ولی بعدش فهمیدم شوهر من بهتر از من کجا گیرش میاد ک من بخوام محدودش کنم؟😁 توام راحت باش لازم نیس پاک کنی

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
قبلا بودم ولی الان نه خودم خیلی محترمانه با همه حرف میزدم و اذیت میشدم یکی باهام مفرد حرف میزد…..

اگه خوبین باهم چرا اینطوری میکنی؟

من همکارای خانم شوهرم زنگ میزنن یک ساااعت همینطوری حرف زدن و تعریف کردن 

من حتا گوش نمیدم چی میگه  

چون درک میکنم شوهرمم ادمه روابط اجتماعی مستقل داره ، چرا باید محدودش کنم اوقاتشو تلخ کنم ؟ اونم یعنی ریز به ریز همه چیو تعریف میکنه برام چون اهل گیر دادن نیستم 

گوشیشم ۲۴ ساعت دست منه دارم فیلم میبینم توش

یعنی فک نکن خیانت میکنه و من نمیفهمم ! 

بازم ادم با ادم فرق داره اگه شوهر ادم رفتارش خوب نباشه یا سر و گوشش بجنبه ، حق داریم حساس شیم ولی وقتی میشناسی شوهرتو که اهل کاری نیس واسه چی گیر بدی بهش اوقات جفتتونو تلخ کنی

اخه ترس چی؟!!!خب مفرد پیام نده چی میشه مگه؟!!!صد بار بهش گفتم بدم میاد جلوم ی جور پشت سرم ی جور باشی ...

اره حق داری 🥲

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
واضح رابطه و اینا ازش ندیدم ولی یه سری چیزا بود که حساس شدم  رابطه خودمون تا وقتی سر این چیزا ...

نکن عزیزم 

شاید واقعا الکی داری گیر میدی 

انگار تنها مشکلتونم همینه 

چرا داری سر این چیزا زندگیتو خراب میکنی

بپذیر اونم یه ادم مستقله و رابطه ی اجتماعی مستقل داره ، اسیر ما که نیستن حتا به ضمیر حرف زدنشونم گیر بدیم

بعدم ب مرور هی از خودت بگو 

بکن تو چشمش

بزار بدونه چیزی نداره ک مهم باشه برات

مثلا ی بار من با همسرم بحثم شد گفت عقل نداری گفتم داشتم ک زنت نمیشدم گفت اتفاقا اونجا عاقل بودی گفتم والا فکرامو کردم دیدم کسی ب تو زن نمیده گفتم من گذشت کنم  زنت شم گناه داری

ب مرور هم از خودم تعریف کردم

حالا واقعا هم ببخشید هیچی ندارنا... 

من دیدم زنایی ک خودشونو مهم میدونن شوهرشون همش میچسبه بهشون 

حالا تو با توجه ب شوهرت رفتار کن ببین چجوری میتونی زیرپوستی خودتو خیلی اروم و بیخیال نشون بدی

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2706