2752
2734
عجب  بمونه تا قیییاااامت  چقد هر دو سنگدل هستن  چه رویی دارن هر دو  امیدوارم ...

از این حرصیم ک زنه هم سن مامانشه متولد 66 شوهر من متولد 73 

اخه زنه میدونست زن داره بچه داره بعد چجوری میتونن ادای شکست خورده ها رو در بیارن وقتی میدونستن من حالم چیه چی کشیدم جرا الان ک سر خودشون اومده فاز بچه های 18 ساله گرفتن 

خداشاهده شوهرم از وقتی اومده اهنگ دپ گذاشته واسه خودش😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اووو حالا با صدای تفت سبزی انگار مرد😑

طبقه های بالا خیلی سخته مدام دارم به بچه هام میگم هیس صدا میره پایین‌ . تو رو خدا هرکس پست منو میبینه یه کم تحمل ها رو بالا ببریم درک کنیم بچه نمیتونه مدام بشینه یا جلوی تلویزیون یا گوشی به دست باید تحرک کنه . مشکل اضافه وزن بچه ها به نظرم بسیار مرتبط هست با آپارتمان نشینی

اره بابا.کی نمیکشه الان؟😀من از پونزده سالگی میکشم دیگه

جدی میگین😅

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
طبقه های بالا خیلی سخته مدام دارم به بچه هام میگم هیس صدا میره پایین‌ . تو رو خدا هرکس پست منو میبین ...

من از بچه متنفرم،از صداشون از بازیشون ولی تا حالا یکبار ب کسی نگفتم ک بچتون آروم باشه،چون مگه مامانه میتونه چکار کنه؟؟؟واقعا بعضیا فک میکنن مامان ها چوب جادویی دارن!بچه اس دیگه

2706