2752
2734
عنوان

شوهرمو چیکار کنم که بچه رو اذیت نکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 75 پست
فک کنم شوهرت سادیسم داره و دوقطبیه نرمال نیست  معتاد نیست؟

به اعتیاد چه ربطی داره؟

ویب میکشع؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
شوهر شما پدر بدی نیست من از حرفاتون فهمیدم فقط آستانه تحملش پایین و وقتی بدخواب میشه عصبی میشه خیلی ...

وای خدا هی میخواستم همینو بگم نمیدونستم چجوری فقط هی میان به شوهر من فحش میدن نفریتش میکنن بابا من راهکار خواستم نخواستم نفرینش کنید

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخ جیگرم کباب شد پسر منم دوسالشه اخه بچه انقدری چی میفهمه 😭😭

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |
عزیزم ۲ ساله بچه اومده زندگیتون دیگه مثل سابق نیست استراحتش سکوت و خوابش همه ی اینا رو اعصاب و روانش ...

باهاش حرف که زیاد زدم نمیدونم دیگه چی بگم تاثیر بذاره تنها راهی به ذهنم میرسه اینه که سرشب بچه رو بخوابونم حداقل کمتر در معرض شیطونیای بچه باشه که بخواد بزنتش یا فحشش بده

کلمات هم نمیشه خیلی باهاش تک جمله کار کن چیزایی ک دوست داره برنامه بگیر ک اسامی رو تکرار میکنن و ...

کلمه که اوه زیاد میگه جمله هم یکی دو تا 

وای قلبم       همسرتون در شرایط عادی میشه باهاشون صحبت کرد؟ منظورم اینه میتونید ازش ...

اره بابا بخدا همه چیزش نرماله فقط نمیتونه جلو خودشو بگیره وقتی بچه اذیت میکنه حتا بعدش میاد کلی بچه امو بغل میکنه از پشیمونی بهش محبت میکنه ولی چه فایده. یه موقع هایی هم نه . میگه بذار ادب شه و اصلا نمیپذیره کار بدی کرده

الهی دورت بگردم چقدر غم‌ نشست سر دلم  به والله طاقت هر چیزی دارم جز اینکه به یکی ظلم بشه کتکش ...

باور کن میگم خب تحمل اذیت های بچه رو نداشتی میگفتی بچه نیاریم. توقع داری بچه مث من بیاد دست به سینه بشینه. واقعا درک کردن بچه ها انقدرم سخت نیست. اخه بچه دو ساله په میفهمه . بخدا من اشپزی میکنم سرمو برمیگردونم میبینم کل کابینتا رو ریخته بیرون کارم که تموم شد میرم میخوابونمش بعد میام اشپزخونه رو جمع میکنم. چون اگه بخوام هی با بچه دعوا کنم هم اعصاب خودم خورد میشه هم بچه با اینکه تو این مدت ابرو برام نمونده بس که هی مهمون سرزده اومده و خونه بازار شام بوده ولی شوهرم وقتی خونه اس بچه یه کشو جانمازارو باز کنه بریزه بیرون دعواش نیکنه. حس میکنم دو تا بچه دارم که باهم دعواشون میشه

واقعا مادر ها باید روی تربیت مخصوصا مخصوصا پسرا خیلی کار کنن که چنین موجوداتی تحویل اجتماع ندن تاپی ...

والا من تا حالا ندیدم حتا یه خاطره کوچیک از محبت پدر مادرش برام تعریف کنه همیشه خاطره هاش کتکه. مامانش که انقد اینا رو میزده که عین چی ازش میترسیدن. با باباشونم کلا هیچ رابطه عاطفی خاصی نداشتن. الانم کلا خواهر برادراش فقط بچه ها رو میزنن و داد و بیداد میکنه یعنی یه ساعت میری مهمونی خونه اشون سردرد میگیری. از بس که داد و بیداد میکنن و دعوا میکنن با بچه ها.

وقتی میدونید شوهراتون پرخاشگرنو مشکل دارن چرا میزارید بچه دار شید:) به شوهرت بگو یا میای باهم بریم‌ ...

خب من چه میدونستم مگه علم غیب داشتم پرخاشگر نیست نرماله 

والا من تا حالا ندیدم حتا یه خاطره کوچیک از محبت پدر مادرش برام تعریف کنه همیشه خاطره هاش کتکه. ماما ...

همینه دیگه خلا داره

کمبودهای عاطفی و ....

پیشنهاد میدم اول خودت شروع کن به ایموشن کد بعد به اون پیشنهاد بده

ایموشن کد یه روش درمانی هست که احساسات گیر افتاده رو از چاکراهای بدن رهاسازي میکنی

من انجام دادم 

یکم تحقیق کن در موردش

متوجه حرفم میشی

اگرم راهنمایی خواستی پیام بده میتونم راهنماییت کنم

بیا با نخستین بارانی که می‌بارَد، دوباره زاده شَویم ..🌱💚تنها افرادی که رنج نمی‌کشند و ناراحت نمی‌شوند مُرده‌ها هستند، زنده بودن یعنی گاهی آسیب دیدن، شکست خوردن، دچار اضطراب شدن، اشتباه کردن ؛و همچنان ادامه دادن.🌱
ازچیش خوشت اومد از اینکه از همسر قلچماقش دفاع میکنه از نوزاد۲ساله اش نه 

اقا من این تاپیک و براچی زدم؟؟؟؟؟؟؟؟ که بیاین شوهرمو نفرین کنین؟ یا بیاین بگین من چیکارش کنم‌؟ شماها ادم نیستید عصبانی نمیشید؟ قطعا عصبانی میشید فقط حتما بلدید خودتونو کنترل کنید. همینو یاد بدید عوض فحش و نفرین.

ازچیش خوشت اومد از اینکه از همسر قلچماقش دفاع میکنه از نوزاد۲ساله اش نه 

بچه ی ۲ ساله نوزاد نیست

اگه به خاطر ناراحتی از آسیب بچش نبود و اگه به خاطر دفاع از همسرش بود که تاپیک نمیزد 

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
همینه دیگه خلا داره کمبودهای عاطفی و .... پیشنهاد میدم اول خودت شروع کن به ایموشن کد بعد به اون پی ...

مرسی عزیزم که گفتی میرم درباره اش میخونم. سوالی داشتم بهت پیام میدم. بازم ممنونم😍

من واقعا حالم بد میشه چون یاد بابای خودم میفتم یاد بچگیای خودم میفتم میدونی وقتی بابات بابای مهربونی ...

الهی عزیزم اره واقعا بچه ها حس میکنن خصوصا بچه های این دوره و زمونه

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
باور کن میگم خب تحمل اذیت های بچه رو نداشتی میگفتی بچه نیاریم. توقع داری بچه مث من بیاد دست به سینه ...

میفهمم عزیزم شما یک مادر نمونه هستین 

کاش می‌رفت یک سر مشاوره چهار تا قرص اعصاب و روان بهش میدادن مشکل کاری و اینا ببین نداره 

که اینقدر تند خو و گند اخلاق شده 

👣وقتی به خودم آمدم :  دیدم که دیگر دلتنگت نیستم، دیگر از دستت عصبانی نیستم ،دیگرهیچ چیزی از جانب تو مرا رنج نمی‌ دهد ،دیدم دیگر به دنبال تلافی نیستم ،قهر نیستم ،در انتظار نیستم ،انگار که هیچ وقت نیامده بودی که رفتنی در کار باشد و مرا آزرده خاطر کنددیر گذشت ،سخت گذشت ،با رنج و غم گذشت،  تحمل این رنج ها به  حذف شدنت می ارزید ،و اما امروز انتخاب من کسی است که او مرا انتخاب کرده است 
2706