2752
2734
عنوان

شوهرمو چیکار کنم که بچه رو اذیت نکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 75 پست
خدا لعنت کنه شوهرتون بچت نمیگه بابا نزن؟

دو سالشه حرف نمیزنه هنوز فقط تا باباش میزنتش با داد میزنه سرش بدو با گریه میاد بغلم میپره و آی گریه میکنه😭 و هی اشاره میکنه به شوهرم و میگه بابا و گریه میکنه چغلی اشو میکنه پیش من 

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهر شما پدر بدی نیست من از حرفاتون فهمیدم فقط آستانه تحملش پایین و وقتی بدخواب میشه عصبی میشه خیلی ها اینطوری هستن من خودم دوتا بچه شیر به شیر دارم که واقعا رو اعصابن بعضی وقتا کم میارم واقعا 

چقدخنده داروباحال گفتی    

والا خب یعنی از خدا نترسی به همین انگل ها  از دم آمپول هوا بزنی و بیای جلو جنازشون هم بخوابونی تو اسید 

👣وقتی به خودم آمدم :  دیدم که دیگر دلتنگت نیستم، دیگر از دستت عصبانی نیستم ،دیگرهیچ چیزی از جانب تو مرا رنج نمی‌ دهد ،دیدم دیگر به دنبال تلافی نیستم ،قهر نیستم ،در انتظار نیستم ،انگار که هیچ وقت نیامده بودی که رفتنی در کار باشد و مرا آزرده خاطر کنددیر گذشت ،سخت گذشت ،با رنج و غم گذشت،  تحمل این رنج ها به  حذف شدنت می ارزید ،و اما امروز انتخاب من کسی است که او مرا انتخاب کرده است 
نفرین نکن اینکه من از همسرم ناراحتم مجوز این نیست هرچی میخواین بهش بگین

خوشم اومد ازت

من ی داداش دارم خیلی ارومه.ی پسر داره بیش فعال.روانی میکنه ادم رو

یعنی زن داداش بیچارم از دستش ارامش نداره.الان ده سالش شده هنوزم درگیرن و کنترلش میکنن ک خرابکاری نکنه

ی بعضی وقتا ادم دست خودش نیست.

دقیقا دختر منم داره میشه 15 ماهه و شوهرم مث شوهر شماست داشت دخترم گریه میکرد هی میگه کوفت زهرمار😔 و ...

من واقعا حالم بد میشه چون یاد بابای خودم میفتم یاد بچگیای خودم میفتم میدونی وقتی بابات بابای مهربونیه یهو گیاد فحشت میده بیشتر میشکنی. من با همون سن کمم سه ساله ام بود شاید ولی قشنگ میفهمیدم وقتی فحش میداد یا تحقیر میکرد میگفتم عه یعنی بابا در مورد من اینجوری فکر میکنه پس چرا با من مهربونه همیشه و خیلی میشکستم و انقد گریه میکردم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
دو سالشه حرف نمیزنه هنوز فقط تا باباش میزنتش با داد میزنه سرش بدو با گریه میاد بغلم میپره و آی گریه ...

خواهش میکنم جلوش رو بگیر. نذار مریض بزرگ شه هنوز هم جمجمش کامل رشد نکرده

متاسفانه بچه هایی رو می شناسم که همین طوری با ضربه مداوم به سر هوششون پایین اومد. الان بهزیستی هستن...

تو می تونی جلوش رو بگیری. می تونی کاری کنی

( ⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠ω⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠)
دو سالشه حرف نمیزنه هنوز فقط تا باباش میزنتش با داد میزنه سرش بدو با گریه میاد بغلم میپره و آی گریه ...

کلمات هم نمیشه

خیلی باهاش تک جمله کار کن

چیزایی ک دوست داره

برنامه بگیر ک اسامی رو تکرار میکنن و شکل دارن تا یاد بگیر صحبت کنه

مرتیکه موجی چشه قرص ارام بخش بریز تو غذا بده کوفت کنه  که حمله نکنه

کل خانواده اش همینن یعنی وقتی میرم تو جمعاشون میبینم یه جوری با بچه های بدبخت رفتار میکنن دل ادم ریش میشه

والا خب یعنی از خدا نترسی به همین انگل ها  از دم آمپول هوا بزنی و بیای جلو جنازشون هم بخوابونی ...

اره والا منم ازکودک ازاری بشدت وحشت دارم بچه هاخیلی مظلوم وبی دفاعن ادم چطور دلش میاد بزنتشون دادبکشه سربچه دوساله واقعا اینا ادم یاحیوانن

وای قلبم   

همسرتون در شرایط عادی میشه باهاشون صحبت کرد؟ منظورم اینه میتونید ازش انتقاد کنید؟

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
من واقعا حالم بد میشه چون یاد بابای خودم میفتم یاد بچگیای خودم میفتم میدونی وقتی بابات بابای مهربونی ...

شوهر من پسرام رو خیلی دوست داره و پسر بزرگم متوقع بار اومده.من هر بد اخلاقی کنم هیچی نمیگه و حرفم رو گوش میده وای کافیه باباش باهاش مخلفت کنه .دنیا میشه جهنم.

ب شوهرم میگم تو مخالفت نکن چون دوستت داره،دلش میشکنه

بچه دوساله هنوز سرش سفت نشده تو سر بچه دوساله میزنه دستشو قطع کن قهر کن برو بزار اخلاقشو درست کنه چر ...

چه میدونستم اینجوریه وگرنه اول میبردمش روانشناس همین الانم بهش میگم بیا بریم مشاور اصلا قبول نمیکنه هر سری تازه میخنده و میزنه بچه رو میگه ها چیه تا پس کله اش نزنی نمیفهمه ولی حالا اگر شما که نمیشناسیش ببینی اش و حرفاشو بشنوی فک میکنی استاد دانشگاهه تو رشته تربیت فرزمد اصلا باورت نمیشه این ادم بزکه یا فحش بده

2706