2733
2734
عنوان

خیلی کتک خوردم.

| مشاهده متن کامل بحث + 5039 بازدید | 152 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه 

قربونت بشم فردا که تنها شدی برا چند ساعت زنگ بزن به این شماره ۱۴۸۰ ، همه چیز رو تعریف کن قشنگ و کامل راهنماییت میکنن و بهت مشاوره میدن 

من تا حالا ازش استفاده نکردم ولی میگن خوبه 

قربونت بشم فردا که تنها شدی برا چند ساعت زنگ بزن به این شماره ۱۴۸۰ ، همه چیز رو تعریف کن قشنگ و کامل ...

مرسی ازت خب ?تنها کسی ک باورم کرد و باهام حرف زد تو بودی ایشالا حاجت روا بشی

چی میخونی؟

ارگاسم و درس خوندن و کتک و دوری از پدر و مادر و.....

مشکلی توو خونه داشتی این بلا رو سر خودت آوردی؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
به چه نکته ای اشاره کردی دمتگرم.چرا انقد بعضی زنا بدبختن برا محبت خودشون رو کوچیک میکنن بابا یکم&nbs ...

اخه میدونی چیه دخترا اکثرا خیلی احساساتین ما اصلا جای ایشون نبودیم بدونیم اون لحطه با چه فکر و احساسی همچین چیزی رو قبول کرده من اصلا دلم نمیخواد توبیخش کنم یا سرزنشش کنم فقط امیدوارم هرچی زودتر مسیر زندگیش رو پیدا کنه 

از ساده‌گی بعضیا دخترا دوتا شاخ در میارم روی سرم ، آخه چرا موندی با پسری که هیچ نسبتی باهات نداره .... تورو کتک میزنه ... بهت اهمیت نمیده ... تازه باهات رابطه هم داره ... پول خونه هم شریک هستید  باید به عقلت شک کرد ، تو ارزشت اینه آخه دختر! 

اون دیگه ازت سیر شده و از سادگیت کاملا سواستفاده کرده حالا هم میخواد یه جوری با بهانه های الکی تورو تا تموم شدن محلت اجاره دَکِت کنه 

2706