2733
2739
عنوان

بیاین بگین بزرگترین عیبی که دارین چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 66 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکل بزرگتر مثل چی؟ مشکل شما باعث شده بری یه چیزی رو با سختی بخری که خودکشی کنی لاغرم نیستم باشگاه ...

ببخشید می پرسم فقط سر این طوره جای دیگه مثل انگشت ها یا پا هم بزرگه؟

( ⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠ω⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠)
پوستم روی گونه هام جای جوشای دوران بلوغ که می زدم گود شدن البته آنچنان عمیق نیستن بعضی وقتا پیش همسر ...

بعضی وقتا آدم رو یع چیزی خیلی زوم میکنه که میشه سوهان روحش

درحالی که اصلا به چشم نمیاد

خود من حس میکنم دماغم رو به یه طرف کجه و یمدت خیلیم رو مخم بود 

ولی از هرکی میپرسیدم اصلا متوجه نمیشد 

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
2731
اگه بدووونیی چقد راه حل اسون هست برا کم کردن وزن من خودم ۵ کیلو اضافه وزن داشتم با رژیم فستینگ که خ ...

میشه درمورداین رژیم یکم توضیح بدی؟منم میخوام۵کیلوکم کنم ولی دربرابر غذاهای خوشمزم ناتوانم از رژیم😂

گفتنش آره من قدیما یمدت رژیم گرفتم تا ب وزن الانم رسیدم دیگه نمیکشم چاقتر نشم لاغرتر شدن پیشکش😅

خود من الانم رژیمم😂

یکم اراده میخواد که جلو شکمتو بگیری😁

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
2740

شکمم دچار فتق شد بعد زایمان طبیعی.متوجه نشدم تا زمانی ک پارگی از هم فاصله گرفته بود.عمل کردم ولی دکتر گفت حتما باید عمل زیبایی انجام بشه

الان ی شکم گرد و قلمبه دارم ک فکر نکنم با رژیم درست بشه

میشه درمورداین رژیم یکم توضیح بدی؟منم میخوام۵کیلوکم کنم ولی دربرابر غذاهای خوشمزم ناتوانم از رژیم😂

برو گوگل سرچ کن قشششنگ توضیح میده برات 

اینجوریه که ۱۶ ساعت هیچی نمیخوری ۸ ساعت هرچی خواستی میتونی بخوری ، البته نری همش چیزای شیرین و غذاهای پر کالری بخوری

پوستم خوب نیست و بدنمم تیرگی داره  کلا دوست دارم سفید بودم چه صورت چه بدن

تیرگی های بدنتو که میتونی با لیزر مخصوص تیرگی از بین ببری 

2706