2733
2734
عنوان

امروز برا اولین بار جاریم و دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1726 بازدید | 33 پست

یکی از کاربرهایی ک واقعا ساده س. امیدوارم زندگیت خوب پیش بره.  با جاری هم زیاد قاطی نشو. 

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
آخه قراره برم یه شهر غریب زندگی کنم که اونجا هیچ کس و ندارم جز همین جاری  گفتم رفت و آمد کنیم ...

ببین احترام بذار و محبت کن ولی جیک و پوک زندگیت رو نذار کف دستش 

همچنین هیچ وقت باهاش در مورد خانواده شوهرت غیبت نکن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ببین احترام بذار و محبت کن ولی جیک و پوک زندگیت رو نذار کف دستش  همچنین هیچ وقت باهاش در مورد ...

آره اینا رو میدونم 

کلا خودم آدم تو داری ام اهل درد دل و از زندگیم حرف زدن نیستم و اهل غیبت هم نیستم اونم جلو خانواده شوهر و در مورد اونا و 

فقط میدونم از جاری دوست درنمیاد. اخرش اون حسادت ومقایسه پیش میاد. دوست که نه ولی در حد یه فامیل احتر ...

آره اینم درسته حسادت و مقایسه هست تو رابطه جاری 

من که آدم حسودی نیستم اما بالاخره برا هر کسی پیش میاد 

باید در حد همین یه فامیل باشه رابطه 

زیاد صمیمی نشو ، پشت سر خانواده همسرت حرف نزن و درددل نکن 

آره واقعا 

این کارا و با خودم عهد کردم انجام ندم مخصوصا درد و دل و غیبت خانواده همسر 

اما اون امروز کلی تعریف خانواده شوهر و داد و بعدش گفت زیاد بهشون رو نده و بعدا بهت میگم و ولی تو رو خدا بهشون نگی 

منم نمیگم به کسی اصلا دوست ندارم حرف کسی و پیش کسی ببرم 

هر چی ام بم بگه تو دل خودم میمونه

مشکلتون با همسرتون حل شد عزیزم ؟

آره بعد اون دعوا فرداش با گل اومد معذرت خواهی و تا چند روزم منو برد بیرون و تفریح و 

کلا خوب شدیم 

کلیم گفت عذاب وجدان گرفتم بخاطر رفتارم 

ماشیش نفر جاری هستیم خیلی باهم خوبیم یکی هم تهرانه 

روابطمون بر پایه احترامه وجالبتراینکه اگه مشکل کوچکی هم باشه شوهرامون کاری به ما ندارن وبرادریشون خیلی خوبه 

منمشتعلعشقعلیمچهکنم 
آره واقعا  این کارا و با خودم عهد کردم انجام ندم مخصوصا درد و دل و غیبت خانواده همسر  ...

پس ایشون استارت زدن🤭😄 

اصلا وارد این بحث نشو هر وقت درباره خانواده همسرت حرف زد خودتو مشغول کن یا حرف عوض کن تا متوجه بشه تو نمی‌خوای گوش بدی ، عزیزم شما یه کلمه بگی در جواب حرفاش ده تا می‌زاره روش تحویل اونا میده 

💜                                                                                                                                                                                                                                           
پس ایشون استارت زدن🤭😄  اصلا وارد این بحث نشو هر وقت درباره خانواده همسرت حرف زد خودتو مشغول ...

واااای آره 😅

بیشور سر حرف و انداخته 

آخه شوهرمم کلی بهم تاکیید کرده مراقب باش چیزی پیشش نگی و اینا

ماشیش نفر جاری هستیم خیلی باهم خوبیم یکی هم تهرانه  روابطمون بر پایه احترامه وجالبتراینکه اگه ...

ان شاالله همیشه با هم خوب باشید 

خدا کنه مام با هم خوب باشیم چون بدم میاد با کسی مشکل داشته باشم یه موقع 

فقطم همین یه جاری و دارم 

2706