2752
2734
عنوان

شوهرم همیشه میگه حالم از قیافت بهم میخوره 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 159695 بازدید | 1537 پست

سلام عزیزم نتونستم کل تاپیکتوبخونم فقط می خاستم یه راهنمایی بهت بکنم. شوهرت که این حرفو به تو میزنه داره حقارت درون خودشو بیرون می ریزه. ما همیشه چیزی رو که داریم به بقیه میدیم چیزی رو که نداریم نمی تونیم به بقیه بدیم قبل از اینکه هر اقدامی بکنی سواد رابطه را یاد بگیر خیلی مهمه همه ما تو هر زمینه ای باید آموزش ببینیم ولی کسی بهمون اینو نمیگه. حتما پیج خانم شادی داوودی رو ببین و یه استاد دیگه هم هستن که بسیار موثر صحبت میکنن نمیدونم کجا میتونم پیج این اساتید رو بزارم که استفاده کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

صلوات برای امضات فرستادم. تو چقدر خوبی

ممنون🌹🌹

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️