2733
2734
عنوان

بچه گربه

| مشاهده متن کامل بحث + 113 بازدید | 28 پست
شب جاشو پیش خودت پهن کن بذار ازت حس امنیت بگیره زیرشم حتما یچیزی پهن کن که راحت بخوابه، اب و غذاش و ...

مرسی عزیزم که گفتی فقط اینکه من الان جا براش انداختم یعنی همین الان اما نمیره اونجا فعلا اومده رو به روم و داره خودشو لیس میزنه

2731
واسه من که خیلی فوضول بود همون اول شروع کرد به شیطنت کردن 😂😍

برا من دو شب قهر بود زیر تخت.

بعد نصف شبا در میومد خونه رو نگا میکرد میچرخید و...

بعد کم کم اومد نزدیکم شد دیگه رفیق شد.

مرسی عزیزم که گفتی فقط اینکه من الان جا براش انداختم یعنی همین الان اما نمیره اونجا فعلا اومده رو به ...

خواهش میکنم گلم

خودش خوابش بیاد میره میخوابه فعلا هنوز با محیط اشنا نشده واسه خودش میچرخه 

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
برا من دو شب قهر بود زیر تخت. بعد نصف شبا در میومد خونه رو نگا میکرد میچرخید و... بعد کم کم اومد ن ...

ای جاااانم🥹 خجالتی بود واسه من همون اول شروع کرد گاز گرفتن و بازی کردن و بدو بدو😑 کلا فک میکنم هیشکی جز ما نمیتونه این دیوونه رو تحمل کنه وحشتناک شیطون و بازیگوشه گاهی وقتا خیلی دیوونه میشه 😂😂

ای جاااانم🥹 خجالتی بود واسه من همون اول شروع کرد گاز گرفتن و بازی کردن و بدو بدو😑 کلا فک میکنم هیش ...

گربه خیلی خوبه.

واقعا انرژی فوق‌العاده ای میاره تو خونه.

من شبا خوب خوابم نمی‌برد از وقتی این بچه اومده سرمو میزارم بی هوش میشم.

ولی شبایی که میرم‌ جای دیگه می‌خوابم باز خوابم راحت نیست.

شب جاشو پیش خودت پهن کن بذار ازت حس امنیت بگیره زیرشم حتما یچیزی پهن کن که راحت بخوابه، اب و غذاش و ...

تو مجازی میدیدم گربه ها صورت صاحب شو لیس میزنن و کلی ذوق میکردن

منم دلم قنج میرفت تا اینکه یه بچه گربه آوردم

وقتی صورت مو لیس میزد ، انگار داشتن پوست مو رنده میکردن     

زبون شون مثل شیر و پلنگ تیغ تیغیه

کلی پول دادم براش باکس خواب خوشگل و گرم و نرم خریدم

فقط و فقط میومد رو پاهام می خوابید ، یَک خر خری هم میکرد   

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
تو مجازی میدیدم گربه ها صورت صاحب شو لیس میزنن و کلی ذوق میکردن منم دلم قنج میرفت تا اینکه یه بچه گ ...

اره زبونشون پرزای ضخیمی داره، وقتی خرخر میکنه مثل دم تکون دادن سگاس یعنی داره با این کار ابراز علاقه میکنه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎