2752
2734
عنوان

برای خواهر بزرگترم قراره آیفون ۱۳ بخرن ولی من....

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 35 پست
اسمش حسادته گلم برا خودمم پیش اومده تو پست بالایی نوشتم. دیگع این قضیه بین پدر مادرای ایرانی جا افت ...

ن شما حسودید ن استارتر واگرهم واقعا باشه حسادت بیجا نیست و خیلیم به جاست هردوی شما حقی دارین تو زندگی و نباید فرق گذاشته بشه مگه شما باخواهرت 0ه فرقی داری خونش رنگین تره شمارو به این دنیا اوردن غصه نصیب دلتون کننفرق بزارن دل بشکنن حسرت بزارن تا کی بیخیالی اخه فقط درون ریزیه ن بیخیالی من بهش حق میدم واقعا و به شما حق نمیدم  چون اسم خودتو گداشتی حسود حق خودته چون شما احساساتتون رو سرکوب میکنی میریزی تو خودت و بعدا یه حا دیگه بروز میکنه ماادمها هرکاریم نتونیم بکنیم دردل و اشک و برو ریزی میتونیم یکنیم پس 

برای چی باید دلت بگیره اون بزرگ‌تره برای اونکه گرفتن برای توام میگیرن این دقیقا خود حسادت بهش ریشه ب ...

چون بزرگتره باید فرق بزارن یعنی بجه کچیک حق و حقوقی نداره ادم نیست؟ما تو زندگیش نیستیم ولی حتما میدونع که میگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن شما حسودید ن استارتر واگرهم واقعا باشه حسادت بیجا نیست و خیلیم به جاست هردوی شما حقی دارین تو زندگ ...

میدونی شاید از لحاظ مالی فرق میزارن ولی دلی به یه اندازه دوستمون داشته باشن شایدم نه ...

ولی خب من بهم ثابت شده خانواده بزرگ ترین نعمته حی اگه یه جاهایی نتونن عادلانه رفتار کنن از غریبه ها خیلی بهترن نه دوست نه همکار نه حتی شوهر جای خانواده رو نمیگیره...

بعضی وقتا میشه به خاطر خانواده کوتاه اومد

یه بار عکس یه آقایی رو گذاشتم تو سایت و ازش بد گفتم ولی بعد فهمبدم من حقیقت رو نمبدونستم خذایا منو ببخش قصد قصاوت کردن بنده ات رو نداشتم....                دوستای گلم حلال کنبد اگه جایی باهم بحثمون شد شما همت عزیزای دل منید                                             امام حسین جونم من آدم بدی ولی دلیل نمیشه دوستتون نداشته باشم🥲 دیگع کاربریم رو چک نمیکنم
مگ من گفتم حق نداری گفتم برای اون بگیرن بعدش برای توان میگیرن 

توزخدا قضاوت نکنید اگه همچین چیزی بود از عصه نمیومد اینجا تاپیک بزنه نگو بهش حسود  من نمیخام بزرگش کنم اما فرق گداشتن بین بچه ها مثه آتیش انداختن میمونه کاش نکنن مدرمادرا اگر میخان فرق بزارن بجه تیازن خیلی بدع 

میدونی شاید از لحاظ مالی فرق میزارن ولی دلی به یه اندازه دوستمون داشته باشن شایدم نه ... ولی خب من ...

درسته بلاخره ادم یوقتایی نیاز پیدا میکنه و دیگه قسمت هرکسی خانوادش بوده چه خوب چه بد اینو باید پدیرفت اما اینکه ادم خودشو بخاطر کار تکرده سرزنش کنه بده بخاطر کارهای دیگران خودشو مقصر بدونه ناکافی بدونع و حسود بشماره این حسه خیلی بده ادم باید باخودش مهربان باشه من ن مشاورم ن میتونم برا کسی نسخه بپیچم اما فرق مثه اتیشه خیلی بدع