2733
2734
عنوان

حاضرید بخاطر خواسته ی خودتون اسپرم اهدایی بگیرید

| مشاهده متن کامل بحث + 7947 بازدید | 280 پست
تو دکتر رفتی چی گفتن .بهت گفتن ینی امکان نداره بچه دار بشی یا امیدی هس؟؟؟ بیبی چک زدی؟ شاید بارد ...

برای بیبی چک خیلی زوده

البته زدم پنجشنبه ای منفی بود

دکتر همون ۱۰ سال پیش گفت طبیعی نمیشه حتی با اسپرم شوهرت ای یو ای هم نمیشه فقط ای وی اف که اونم ۳۰.۲۰ درصده

منم ۳ بار انجام دادم منفی شد

سری اخر ۱۳ تا جنین تشکیل شد ، تو فرایند فریز ۱۰ تاش از بین رفتن از بس بی کیفیت بود

۳ تای دیگه ام تو رحمم از بین رفت

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
سنت خیلی کم بود شوهرتم همین طور خودت راضی بودی خدا کنه حداقل اجباری نبوده باشه🥲

به ازدواج راضی بودم 

چون مامان بابام جدا شده بودن با نامادری زندگی می‌کردم برای فرار از اون محیط ازدواج کردم 

۶ سال اول ازدواجم بدترین لحظه های عمرم بود 

درخواست طلاق دادم بعد یکسال مجدد مجبور شدم رجوع کردم 

الان از زندگی زناشوییم راضی ام همسرم کلی تغییر کرده 

انگار با فرد جدیدی ازدواج کردم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچوقت بخاطرش گریه نکردم  حتی وقتی که انتقال هام منفی میشد  امشب اصلا انگار خودم نیستم ...

درسته ریسکه. ی مشابهش دیدم همیشه بد نیس

ی همسایه داریم همین کارو کرد ولی همش میپچونن میگن بچه فامیله اوردیم بزرگ کردیم ولی در اصل  قضیه رو میدونیم ولی مث بچه خودشون میدونن حتی بالاترر.

مونده ب طرف ک چحور شخصیتی داره .

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
درسته ریسکه. ی مشابهش دیدم همیشه بد نیس ی همسایه داریم همین کارو کرد ولی همش میپچونن میگن بچه فامیل ...

خودش که خیلی راغبه

حتی می‌ترسه رهاش کنم بخاطر بچه ، چون خیلی دوسم داره

میخواد اینطوری ب زندگی پایبند ترم کنه

مشکل از خودت یا شوهرت که بچه دار نمیشی 

همسرم 

برای بیبی چک خیلی زوده البته زدم پنجشنبه ای منفی بود دکتر همون ۱۰ سال پیش گفت طبیعی نمیشه حتی با ا ...

کاش قبل ازدواج میشد فهمید ک طبیعی نمیشه ک انقد خودتو عذاب ندی .

به ازدواج راضی بودم  چون مامان بابام جدا شده بودن با نامادری زندگی می‌کردم برای فرار از اون مح ...

خیلی سختی کشیدی تو این سنت .

بهت حق میدممم شوهرت اوایل خوب نبود باهات واس همین درخواست طلاق دادی 

خوشحالم ک همسرت تغییر کرد امیدوارم روز ب روز زندگیت از اینم بهتر بشه

از داییت؟؟؟؟؟ یا خداااا! از محارم که نمیشه! شوهرت چطور چنین حرفی زده؟ 

بیخیال خودش ب اندازه کافی ناراحته شاید اطلاعات کافی نداشته انجامش ک ندادن.

کاش قبل ازدواج میشد فهمید ک طبیعی نمیشه ک انقد خودتو عذاب ندی .

واقعا کاش میشد 

از داییت؟؟؟؟؟ یا خداااا! از محارم که نمیشه! شوهرت چطور چنین حرفی زده؟ 

فشار زیادی روشه

هیچ اطلاعاتی در مورد این چیزا نداره فقط پیشنهاد داد ک منم رد کردم

گفتم اگ بخوایم این کارو کنیم خب مراکز هستن ک اسپرم اهدایی میدن

خیلی سختی کشیدی تو این سنت . بهت حق میدممم شوهرت اوایل خوب نبود باهات واس همین درخواست طلاق دادی&nb ...

ممنون قشنگم انشالله بهترین ها برات رقم بخوره 

خیلی مهربونی 

انشالله دلت شاد و لبت خندون باشه همیشه 

بیخیال خودش ب اندازه کافی ناراحته شاید اطلاعات کافی نداشته انجامش ک ندادن.

دقیقا هیچ اطلاعاتی نداره

ازم پرسید میشه این کارو کرد منم دلیل ژنتیک اوردم ک نمیشه

نخواستم دلش از این بیشتر بشکنه

2706