2733
2734
عنوان

اگه ی بچه هاری بگیره اولش علائمی داره؟دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 40 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وقتی گاز نگرفته چه واکسنی

سگ وقتی وحشی بشه لیس نمیزنه یدفه میره سر اصل مطلب که جر دادنه بچه و بزرگ هم نداره که چون بچه اس خوشش بیاد لیس بزنه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
اخه میگن تا سه ماه دوره کمون داره حتی اگه حیزی نباشه من دیوانه میشم تو این سه ماه

میگن رو ولش کن

ببر دکتر یا انیستیتو پاستور شهرتون معاینه شه

اما خیالت راحت چیزی نیست 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
ببرش دکتر خیالت راحت شه  بچه ۱۸ ماهه گذاشته بودی پیش فامیل سگ اومد بچه تو بغل نکردن😥😰😡

ن خودم بودم داخل اتاق بودم تا صدا اومد رفتم بیرون شاید ده ثانیه از ماجرا رو نبودم  خودم  چیزی نديدم ولی وسواس فکری  دارم میترسم 

اون چند ثانیه هم دنبال سگه بودن ک بندازن  بیرون اینحوری نبوده ک تنها بذارن بچه رو اونم هی دور پسر من میدویید

اتفافا تا یکسال ممکنه طول بکشه

سگی که هار باشه از دهنش شدید آب میاد . لاغره . تهاجمی و پرخاشگره و لیس نمیزنه 

گاز میگیره و میدره 

تا یکسال هم طول نمیکشه

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
هاری علائم داره عزیزم. مگه الکیه ؟ به نظرم شما خودتون برای درمان وسواس فکری عملی پیش روانشناس برید ه ...

از همون اول علایم‌ داره؟ دارم دیوونه میشم بهداشت گفت جیزی نیست من ولی راحت نمیشه فکرم  ی ذره خوب شده بودم  خدا لعنت کنه شوهرم رو خیانت کرد باز بهم ریختم همش فکر و خیال میکنم ک بچم میخواد بمیره از هاری

اخه میگن تا سه ماه دوره کمون داره حتی اگه حیزی نباشه من دیوانه میشم تو این سه ماه

خدایی خیلی دل گنده‌ای

فردا بچه رو ببر دکتر بعدشم گاز سگ مگه الکیه جاش میمونه صددرصد گاز نگرفته حتی لیسم نزده ولی اگه لیس زده باشه هاری نمیگیره باید حتما گاز محکم باشه تا بزاق از طریق جای دندون وارد خون ادم بشه

با این کاراتون بچه ۱۸ ماهه رو تنها تو جمع رها نمیکنن اسی جان

سگی که هار باشه از دهنش شدید آب میاد . لاغره . تهاجمی و پرخاشگره و لیس نمیزنه  گاز میگیره و می ...

من از دکتر تو همایش شنیدم 

چون خیلیها چندوروز ک میگذره میگن اوکی ،میزی نشد 

اما ویروسش تایکسال میمونه و فقط جند روز اول میشه درمان کرد

سگی که هار باشه از دهنش شدید آب میاد . لاغره . تهاجمی و پرخاشگره و لیس نمیزنه  گاز میگیره و می ...

ن قشنگ تپل بود گاز هم نگرفت همون خالمم  میگه ۲۰ نفر دنبالش بودن بعد وایستاده پسر تورو لیس بزنه؟ مرسی گلم خیالم راحت شد بکم

2706