2733
2734
منم اگه بودم استفاده نمی کردم ولی حقشونه باید حمایت بشن و هواشون رو داشت نظرتون درست نیست

پدرشون که شهید شده،اگه دولت بچه شهید را حمایت نکنه،کی میخواد حمابتش کنن؟یک لحظه آدم فکر کنه خدای ناکرده عزیزشو از دست بده،دنیا را بهش بدم ارزش یک لحظه لبخند پدر،فرزند،برادر شهید راندارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم نگفتم نشن ولی مادام العمرکه نه .بچه بودن بی حامی بودن درست الان دختره ازدواج کرده خودش بهترین شغ ...

عزیزم من مطمئن نیستم به زن حقوق بدن یا نه بعد ازدواج دائم

فقط این رو مطمئنم که اگه ازدواج دائم کنه حقوقش قطع می شه و اگه شوهر دومی بمیره و حقوق نداشته باشه یا طلاق بگیره حقوق شوهر اولی دوباره بهش تعلق می گیره

در مورد زنهای بی سرپرست هم بگم که کمیته امداد خوب هواشون رو داره هم بودجه دارن تو مجلس هم مردم کلی کمک‌های نقدی می کنن از طریق کمیته امداد می رسه به همون زنهای بی سرپرست و بد سرپرست

بعضی ها از زیاده خواهیشون و چشم و هم‌چشمی پولی دستش ن نمی مونه که حاضرن تن فروشی کنن

منم نگفتم نشن ولی مادام العمرکه نه .بچه بودن بی حامی بودن درست الان دختره ازدواج کرده خودش بهترین شغ ...

دختر شهید به محضی که ازدواج کنه حقوقش قطع میشه به خانم شهید حقوق میدن

جدی؟دختردوستمون که تا چندسال پیش میگرفت شایدم قانون جدید شده.مادرشم ازدواج مجددکرد بازم حقوق میگرفت

ازدواج مجدد کنه به همسر شهید میدن ولی به دختر شهید نمیدن شاید خود مامانش یه چیزی از حقوق پدرشون بهشون میده

عزیزم من مطمئن نیستم به زن حقوق بدن یا نه بعد ازدواج دائم فقط این رو مطمئنم که اگه ازدواج دائم کنه ...

اینوکه به زن بعدازعقددائمم حقوق میدن مطمئنم اشنای صمیمیون هستن.ببین خیلی حرفهارو نمیشه زد وبازکرد.شماگمونم توبطن جامعه خیلی نیستی.ازروی چشم وهم چشمی کدوم زنی میادبره شرافت خودشو بفروشه؟من خودم زن بی سرپرستم هم بهزیستی رفتم هم کمیته اگه بگم چقدرگفتن واسه حقوق خندت میگیره اونم بیان چقدرتحقیق کنن وابروتوببرن تاشندرغازبندازن جلوت.همین بهزیستی امسال ۲۳۰تومن عیدی مددجوهاشونداشت بده پول نیم کیلوگوشت رو هم نداشت بده.حیف که دهنمونم نمیتونیم بازکنیم اینجا وگرنه برات بیشترتوضیح میدادم چخبره.

اینوکه به زن بعدازعقددائمم حقوق میدن مطمئنم اشنای صمیمیون هستن.ببین خیلی حرفهارو نمیشه زد وبازکرد.شم ...

عزمزمه تو بطن‌جامعه هستم

یه نفر ده ساله عضو کمیته امداد شده تا چند وقت دیگه بهش خونه می دن

عزمزمه تو بطن‌جامعه هستم یه نفر ده ساله عضو کمیته امداد شده تا چند وقت دیگه بهش خونه می دن

عزیزم انشالله که زندگیت پیروزی و برکت باشه

اما من شنیدم که بخشی از اجاره خونشون رو هم‌می دن

من نمی دونم شما چه طور نمی دونستید

کدوم‌شهری؟

شاید خیلی شیک و پیک می ری که فکر می کنن داری

2706