2752
2734
عنوان

خیلی ناراحتم از دست آبجیم یلحظع بیایید 🥲🥲💔

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 25 پست
بعضی موقع ها خواهر از دشمن ادمم بدتر رفتار میکنه 

بخدا من تعریف نمیکنم اما اخلاق به شدت مهربونی دارم همچی رو به شوخی تموم میکنم نمی‌دونم اون چرا اینطوری میکنه 

کاش دست شوهرم خالی نبود 

بخدا من لباس عیدم رو با سهام عدالتم و یارانه گرفتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

استارتر عادی رفتار کن انگار اصلا اتفاقی نیفتاده، دیگه پی ماجرا رو نگیر، کم کم فراموش میشه و خواهرت هم کم کم رفتارش باهات عادی میشه، دیگه درمورد موضوع با مادرت صحبت نکن 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.

بیخیال بابا به فکر سرمایه ات باش ...به فکر زندگیت و پیشرفتت باش هرکس هرچیزی باشه برای خودشه ..‌.

خواهر منم میلیاردر هست ...من تو خونه ۶۰متری زندگی میکنم 

خدا بیشتر کنه براشون ‌‌....برای بقیه هم بسازه ☺️❤️

هرچه به قله نزدیکتر میشوم ، باد شدیدتر است
شوهرت از نظر ظاهر از شوهر اون سرتره؟؟ 

شوهرم خوشگل تر از اونه اره بعد ده سال هم از شوهر اون کوچکتره 

دقیقش رو بگم شوهرم از آبجیم یه سال بزرگ تره 

حتی شده آبجیم و مامانم جلوم گفتن شوهرت هم مثل باباش موهاش چند سال دیگه می‌ریزه مثل باباش کچل میشه 

نمی‌دونم چیکار دارن به اون بدبخت 

بیخیال بابا به فکر سرمایه ات باش ...به فکر زندگیت و پیشرفتت باش هرکس هرچیزی باشه برای خودشه ..‌. خو ...

بخدا من اصلا حسودی نمیکنم همیشه میگم خدا بیشترش کنه اما ناراحت شدم از رفتارش منطقی گفتم تو چیکار داری چرا مارو از چشم میندازی شوهرم رو 

خودش رو زد سلیطه بازی زنگ زد شوهرش بیاد ببرتش

بخدا من تعریف نمیکنم اما اخلاق به شدت مهربونی دارم همچی رو به شوخی تموم میکنم نمی‌دونم اون چرا اینطو ...

چون پولداره

میدونم ناراحت میشی اما یادت باشه اینو که الان خواهرت یک زن متاهله. این یعنی:

اول از همه همسر یکی از ثروتمندان شهرتون هست. دوم مادر بچه هاش هست. سوم دختر پدر مادرت هست. چهارم خواهر شماست

یعنی شما اولویت چهارم زندگیش هستی (در بهترین حالت)

پس اونم باید اولویت چهارم زندگی تو باشه. اینطوری عذاب نمیکشی دیگه

اما تو داری یک طوری رفتار میکنی انگار اون اولویت زندگیته. ول کن عزیزم خواهرتو

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***