2752
2734

چیزی که خودمون هم نمیدونیم رو شما چجوری میدونین😅😅

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا چیز زیادی نمیدونم فقط اینکه برای یه پسر مثل فحش میمونه تو ماشینش بری عقب بشینی

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
😂😂😂حس ششمی داریم😂

ای داد سخت شد که نمیتونیم چیزی رو قایم کنیم😅😅😂😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
گاون😂😐 نمی‌فهمن چرا باهاشون قهری یا میفهمن خودشون میزنن ب اون در

🥲

گاون😂😐 نمی‌فهمن چرا باهاشون قهری یا میفهمن خودشون میزنن ب اون در

نه داداش خودشونو میزنن به اون راه از ما هم بیشتر میفهمن 😂

(البته همینجوری گفتم درستشو نمیدونم و اینکه هرکسی با کس دیگه ای فرق میکنه) 

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
وقتی که هورموناشون بالا پایین میشه دیگه براشون فرقی نمیکنه دختره سفیده یا سیاه یا چاق یا لاغر ، زشت ...

کی گفته تکذیب میکنم😅😅

لازم نیست بگن می دونیم

ای داد بد شد که لو رفتیم باید تغییر استراتژی بدیم😅😂😂

2706