2752
2734
عنوان

فیلم عقدم به خاطر بچه هااا خراب شدددد🥲😡😡😡😡آروممم کنیدد😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 1542 بازدید | 105 پست

خب به دی/*جی میگفتی بگن بچه ها رو موقع این قسمت ازعروسی 

چندلحظه نگه دارن تا شما فیلمتونو بگرین

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مد شده این تایپک؟؟ یکی این یکی حس شیشم😐

منم کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر شاه سومر و اکد شاه چهار گوشه جهان ارتش من به آرامی وارد بابل شد نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این شهر و این سرزمین وارد اید من برده داری را برانداختم، به بدبختی های آنان پایان بخشیدم(بخشی از منشور نامه کوروش بزرگ)کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم منم فرزند کوروش بزرگ منم یک ایرانی اصیل افتخارم وطنم.ایرانم ای ایرانم (کاربری از تاریخ ۸ اردیبهشت ۴۰۳ ساعت ۹ شب ماله من شد تایپک های قبل به من مربوط نیست)

فیلم بردار باید تذکر بدا حداقل تو یکی دوتا آهنگ هیچ کس به هیچ عنوان نیاد وسط حتی برای شاباش دادن 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت

وای دختر بیخیال گذشت دیگه مگه فیلم عروسیتو میخوای تو سینما اکرانشو بزاری ؟

هیچکس برتر نیست هیچکس پست تر نیست ، اما هیچکس برابر هم نیست ! انسان‌ها منحصر به فرد هستند غیرقابل مقایسه تو ، تو هستی من ، من هستم🚶🤝🏻

باور کنید منِ مادر انقد این حرکتو ناپسند میدونم ک بچه چهارسالم موقع شاباش هم خودشو عقب میکشه

تورو خدا اینو یاد بچه هاتون بدین پول شاباش بدرد نمیخوره جدای از بهم ریختن نظمِ مجلس

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...

چه یهویی چند وقته همه دارن مینالن از بچه تو عروسی..... قبلنا مگه بچه ها عروسی نمیرفتن؟؟؟؟؟ الان یهو مردم بی اعصاب شدن یا چی؟؟؟ 

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....

😂😂😂😂

مندکه حوصله دیدن فیلم عروسی ندارم بیخیال بابا چند سال دیگه بزرگ میشن این فیلمو میزارید چقدر میخندید 

بعدم مطمین باش این فیلما بیشتر از ۳و۴بار پلی نمیشه کی حوصله داره فیلم ببینه

2706