2752
2734
عنوان

مادرشوهرم فک کرده کنیز خانوادشم

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 35 پست
قبل از اینکه ادامش بگی میگم که  میخواستی بگی خونت ارزونیه خودت میخوام صد سال سیاه نیام زنیکه&n ...

آره میگ دلم نمیاد ب دخترم بگم بیاد کار کنه 

تو بیا  اون بچه کوچیک داره

بخدا ک منم بچه کوچیک دارم🥲🥲

🚶‍♀️اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم ..
امروز با شوهرم رفتیم بیرون از صبح برامون نفهم قیافه گرفته

بخدا پدرمو در اورده 

حالا چن روز دیگه ام اساس کشی داره انتظار داره من برم

کور خونده با این حرفایی ک زده

🚶‍♀️اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا جوابشو ندادم قطع کردم بخاطر ی ذره غذایی ک میده کلی باید کار کنم کلی ام منت رو سرمه متاسفانه ب ...

از امروز عادتو عوض کن مثل مهمون باش دعوت کرد برو و فقط توی ظرف شستن کمک کن و هرکاری دختره کرد یعنی اگه نشست تو هم نشوز

تا دعوت نکرده هم نرو

دوتا ترنم اصفهانی (کاربری دست دونفر است)

میرفتی یه چندتا دکوری میشکستی بار. آخرش میشد

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
2731
میخواستی بگی نوکر بابات غلام نصاب من که یه ساله عقدم جز ظرف کمکش جمع کردن کاری نکردم 

خوب کاری میکنی بد عادتشون نکن

من بیشتر دلم براش میسوخت نمیدونستم اینجور میشه آخرش

ب کسی نمیتونه بگه این حرفارو فقط رو من زبونش درازه

قبل از اینکه ادامش بگی میگم که  میخواستی بگی خونت ارزونیه خودت میخوام صد سال سیاه نیام زنیکه&n ...

اره دقیقا من برم تمیز کنم جلو دامادش و دخترش مث چی کار کنم اونام راحت بشینن

من از بس دخالت کرد بین من و همسرم دعوا راه انداخت 

بخدا ک از حرفای مزخرفش خسته شدم 

از بس ک دوروعه زنیکه

میرفتی یه چندتا دکوری میشکستی بار. آخرش میشد

اخه دکوری ام نداره فقط دو متر زبون داره

بخدا پدرمو در اورده  حالا چن روز دیگه ام اساس کشی داره انتظار داره من برم کور خونده با این حر ...

ابدا نرو اگرم گف بگو نمیتونم ،یه مدتم نرو خونش تا دعوت کنه گله هم کرد بگو خودتون گفتین نیا 

لطفا جواب های خودتم بگو ببینم چی گفتی 

قط کردم تلفنو

الهی نابود بشه مال منم دورو هست جلو من یه چیز میگه جلو شوهرم یه چیز دیگه

آفرین دقیقا 

پدرمو در اورده حالا من دستام اگزما داره ی ذره دلش نمیسوزه 

فقط میگه جلو دخترمو دامادم کار کن

ابدا نرو اگرم گف بگو نمیتونم ،یه مدتم نرو خونش تا دعوت کنه گله هم کرد بگو خودتون گفتین نیا 

دقیقا میخوام همین کارو کنم 

آفرین دقیقا  پدرمو در اورده حالا من دستام اگزما داره ی ذره دلش نمیسوزه  فقط میگه جلو دخت ...

وا نکن مگه کلفت گرفته زنیکه

ما عاشق هم بودیم هر کی مارو میدید می‌گفت لیلی و مجنون شمایین

از بس حسادت کرد بینمون خراب کرد

2706