2752
2734
عنوان

دارم گریه میکنم کسی هست درد و دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 56 پست

الانم دیگه بهش پیام نده ببین مردها ممکنه بین رفیقاشون قپی بیان این دختر عاشقمون هست پا داده بعدپیامت رو هی نشون این وان بده بشینن بخونن تخمه بشکنن بخندن به شما اینا رو میگم بهت نمی‌خوام دلت رو بشکنم میگم چون ده روزه درگیر هستی 

چرا فکر می‌کنی طرفت احساسش ودلش مثل خودت هست اصلا این همه اعتماد از کجا آمده مگه چقدر می‌شناسید 

تا کسی همسرت نشده ومحک نزدی احساست رو خرج آدم دورتری نکن 

ببین میشه تو کسی رو بخوای بعد هر چقدر ناراحت باشی حاضر شی بشکنیش وعذابش بدی 

اگر کسی آدم رو بخواد کافیه یه بشکن بزنی از خداشه بیاد جلو 

خوب این سرکارت گذاشته ولش کن 

سنش هم زیاده ۳۶ هست خیلی زیاده برای شما مطلقه سن بالا خود درگیر و...بوده 

یچی خیر کن رفته و دیگه نیاد

ولش کن داره آزارت میده الان کامل خوندم

یعنی باورت میشه راضیم به آزارم 

فقط بدونم آزار داره میده

فقط بدونم برمیگرده

یکبار بهم گفت هرکاری با من‌میکنی بکن من صبرم بالاست میخوامت برای ازدواج، فقط اسم خداحافظی و قطع رابطه رو نیار

و من دقیقا دست گذاشتم رو نقطه ضعفش

لطفاً برای من دعا کنید 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الانم دیگه بهش پیام نده ببین مردها ممکنه بین رفیقاشون قپی بیان این دختر عاشقمون هست پا داده بعدپیامت ...

هرچی خیره ان شاءالله 

ببین من به خدا هم گفتم اگر صلاحم نیست برنگرده

ولی فقط خداحافظی باید بکنم چون مغزم درگیره اینطوری

فقط ای کاش بیاد یه چیزی بگه که همونجا باهاش خداحافظی کنم

لطفاً برای من دعا کنید 😍
یعنی باورت میشه راضیم به آزارم  فقط بدونم آزار داره میده فقط بدونم برمیگرده یکبار بهم گفت هر ...

آخیلی عزیزم بازم حرف زدن حلش میکنه میفهممت دوس داشتن چیز خیلی مقدسیه کنارش آرومی 

2731
من همیشه پیگیر تاپیکات هستم.چندروز نگا نکردم الان دیدم تعجب کردم این همه تاپیک زدی بیقراری میکنی.واق ...

من فقط میگم چرا یه خداحافظی نمیکنه

کسی که اونقدر اونقدر پیگیر من بود

الانم میگم خداحافظی کنیم خوب تموم بشه؟

فقط سین میزنه هیچی نمیگه 

لطفاً برای من دعا کنید 😍
نه عزیزم میشناسمش  بله دیدیم بارها و بارها ولی ۳ ماه اخیر مجازی بوده چون برای یک کاری یکسال رف ...

خوب تو اون یک سال شاید اونجام صیغه کرده کسی رو داره 

شاید مشکل از خودش هست نمی‌خواد با سرنوشت تو بازی کنه 

در هر حال انتخابش الان شما نبودی که رفته

خوب تو اون یک سال شاید اونجام صیغه کرده کسی رو داره  شاید مشکل از خودش هست نمی‌خواد با سرنوشت ...

نه تا قبل از این حرف من عالی ترین بود

من‌میدونم با هیچکس نیست چون همیشه با من صحبت می‌کرد ویدئو کال 

هر وقت از شبانه روز میگفت برای تو وقت دارم

من دقیقا تا این حرف رو گفتم اینقدر عصبی شد چون ترس از دست دادن داره

گقت میدونی چه بلایی سر من‌ میاد دوباره با خداحافظی زندگی کنم؟ چی میگی هی میگی خداحافظی خداحافظی

و خیلی عصبی شد خیلی 

اشکش در اومد

و بعدش دیگه جریان تموم شد و گفت میدونم بخاطر پریودت بوده و اینا 

ولی بعدش از چهارشنبه هفته قبل دیگه جوابمو نداد

پیامامو میبینه فقط جواب نمیده اصلا 

تا قبل این حرف من عالی

بخاطر من میومد تا این شهر کلی رانندگی میکرد و برمیگشت

لطفاً برای من دعا کنید 😍
من فقط میگم چرا یه خداحافظی نمیکنه کسی که اونقدر اونقدر پیگیر من بود الانم میگم خداحافظی کنیم خوب ...

نزار واسه وقتای تنهاییش بیاد سراغت

اگه پیگیر و عاشقته نمیتونه یه پیام نمیده از نگرانی دربیای.با عقلت فکر کن ببین چه دلیلی داره

فکر کردی مردا اینقد حساسن واسه یه حرف تو از سر عصبانیت دیگه بیخیال همه چی شده

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...
راست میگی 😔

انشالله اونی که لیاقتتو داره وارد زندگیت بشه

اگه این آقا هم برگشت خودتو نباز و التماسش نکن.بگو بیاد خاستگاریت اگه واقعا قصدش جدیه

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...
هرچی خیره ان شاءالله  ببین من به خدا هم گفتم اگر صلاحم نیست برنگرده ولی فقط خداحافظی باید بکن ...

خوب قسمت دست همت آدم هاست 

زندگی آدم ها رو تفکرشون میسازه وانتخابشون 

شما فقط احساسی برخورد میکنید آخه زندگی واقعی اینجور نیست مثل فیلم ها خدافظی کنیم مگه کی هم بودید الان زن و شوهر با بچه جدا میشن سایه هم رو با تیر میزنن خدافظی وجدایی یعنی همین دلخوری ها 

مگه قراره یک خداحافظی رمانتیک باشه 

اصلا از کجا معلوم دوباره خامش نشی از کجا معلوم گیر دادنت باعث بشه واین پیکیریوپیامت که سرنوشت رو خراب کنی 

وقتی برای طرفت اینقدر مهم نبودی که بی خبر رفته وده روز جواب نداده چرا باید برای تو مهم باشه چرا باید فکر کنی 

من دلم میسوزه برات دیدم هر شب داری روزشمار تایپیک میزنی 

اصلا آدم خوب همه خاطرات خوب سن بالا نیس مطلقه نیس زن صیغه گیریم نداره یا دوست داره وقتی شعور نداره بی علت یهو رفته به نظرت بدردت میخوره وقتی احساس تو رو هم نمیتونه درک کنه 

خدا به بندش قدرت تفکر وحل مسیله داده نمیشه بگی خدا صلاحت چیه پس اختیار وانتخاب خودت کجاست اگر خودت رو بدبخت کنی میشه بگی صلاح خدا بود 

همون اختلاف سنی مطلقه بودنش واین عدم ثبات احساس وتصمیمش واین اخلاقش کاملا واضحه که اگر اونم بخواد تو نباید بخوای حتی وقتی خردت کرده ده روز جواب نمی‌ده ارزش خداحافظی کردن هم نداره 

فکر کردی همین جور که تو خودخوری می‌کنی اونم می‌کنه نه اصلا