2752
2734

عههههههههه چیشده😢

اسم کاربری  بعد از کلی تحقیق برگزیده شد               پیام دادم و گفتم بیا خوشم می دار جواب دادی وگفتی ۰من خوشم بی تو🖤🥀                            ❤️خدا ❤️.                           ✅ آنهایی که دستی که نانشان میدهد راگاز میگیرند و محکوم به بوسیدن پاهایی اند که لگدشان میزند ✅دنیا رو فرش میکنی یاکفش میپوشی،؟ تغییر دادن خودتراحت تر از تغییر دادن دنیاست                 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیزی شده؟؟حالت خوبه؟؟؟

هیچ … از بدشانسی از خستگی از استرس از گریه از همه چی خسته شدم 

میخوام به همه چی‌ پایان بدم

همین الان هم میتونم خودمو از طبقه ۲۰ بندازم پایین و تموم

2731
 عههههههههه چیشده😢

کجا میخوای بری

مممممنم میاااام

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...
هیچ … از بدشانسی از خستگی از استرس از گریه از همه چی خسته شدم  میخوام به همه چی‌ پایان بدم هم ...

منم حالتو دارم.ولی نمیتونم بخاطر دخترم خودمو بکشم.اون همه ی زندگیش منم

یکم حرف بزن شایدآروم شی

هیچ … از بدشانسی از خستگی از استرس از گریه از همه چی خسته شدم  میخوام به همه چی‌ پایان بدم هم ...

اکه قرار بود همه چیز برا همه خوب باشه ک دیگه زندگی قشنگ نبود...هنوزم جای تلاش داری....هنوزم زندگی کلیییی قشنگی داره تو چشاتو روشون بستی...نمیخای یه فرصت دیگه به خودت بدی..

STAR💫🌊💜🪐

اتفاقا هیچی تموم نمیشه 

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...
2706