2733
2734
عنوان

چند نفر سنم کوبیدن تو سرم از کنکور باز حالم بد کردن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 14003 بازدید | 627 پست
تو چی هارت و پورت میکنی اسکول لوچ 😂😂😂 به تو چه اصن بلد نیستی حرف بزنی یا جواب بدی مجبور نیستی وار ...

از سنت لااقل خجالت بکش 

با این سن اینقد بد دهن زشته والاا

اها یادم رفت کلا از همه چی عقبی وقتی تو این سن میخوای کنکور بدی و تا الان هیچی قبول نشدی معلومه ضریب هوشییت در چه حده😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر تو بی سوادی نمیدونم راست میگی پرستاری هستی یا نه اگه هستی حقته عن مریضارو جمع میکنی🤣

اینم از بیسوادیته که فک میکنی کار پرستار اینه...

برو لااقل محض رضای خدا دو خط مطالعه کن بیچاره😂😂😂

از سنت لااقل خجالت بکش  با این سن اینقد بد دهن زشته والاا اها یادم رفت کلا از همه چی عقبی وقت ...

دیگه ریپ نزن حوصله جوکی ها رو ندارم😉

جواب جوکی ها خاموشیست همینقدرم نباید حرف میزدم و سطح خودمو با بحث کردن توی جوکی پایین میاوردم 

دیگه ریپ نزن حوصله جوکی ها رو ندارم😉 جواب جوکی ها خاموشیست همینقدرم نباید حرف میزدم و سطح خودمو با ...

برو برو کنکورتو بخون

البته از کنکور گذشته برو با ۱۸ساله ها واسه نهایی بخون کوچولوو😂😂😂😂

محض اطلاعت سوند گذاری کار پزشکه که ما انجام میدیم گاهی اوقات البته اگه سواد داشته باشی و اصلا بد ...

😐😐😐😐😐😐😐

کلا پرستارای حمال از عقده ای شدن عادت دارن عن جمع کردن خودشونو گردن پزشک بندازن😂😂😂

برو عن جمع کن دیرت میشه😉

برو برو کنکورتو بخون البته از کنکور گذشته برو با ۱۸ساله ها واسه نهایی بخون کوچولوو😂😂😂😂

اگه بخوام نهایی بخونم دنبال ۲۰ شدن برای دندانپزشکی هستم نه برای عن جمع کردن😉

همینقدرم نباید حرف میزدم چون تو اصلا شان و شخصیت حالیت نمیشه دیگه ریپ نزن نمیخونم و باهات بحث نمیکنم تا مث تو سطحم پایین نیاد

چه قدر کامل و زیبا فرمودید سیو کردم👌🏻❤

مطلب برای من نیست عزیزم 

از جایی کپی کردم 

بله خانم باسوادی نوشتن اینو. 

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤
میتونم بپرسم این متن از کیه؟

ی خانمی که 10سال کنکور دادن تا آخرش رتبشون سه رقمی شد و الان دندانپزشکی میخونن 

اسمشون اطهر هست 

n

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤