2733
2734
عنوان

شوهرم خیلی نگا زنا میکنه اذیت میشم😪🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 57 پست
دخترا هم خیلیاشون هیزن ووقتی یه دختر هیزمیشه شدت هیزیش چند برابر یه مرد هیزه

پس شدت هیزی زناهم بیشتره؟ اینم حساب کردین؟

خب باش اصلا دختر هیز! اگه مرده ادمه و هول نیست چرا نگا میکنه😂مگ قراره ادم متعهد بره بقیه رو دید بزنه مام بندازیم‌گردن دخترا🤣

دخترا هم خیلیاشون هیزن ووقتی یه دختر هیزمیشه شدت هیزیش چند برابر یه مرد هیزه

من عادت ندارم زل بزنم به مردا ولی میبینم ی مرد بخودش مبرسه مخصوصاً اگه کت و شلوار پوشیده باشه و ادکلن زده باشه عمیقا تو دلم تحسینش میکنم 

بی منظور 

نسبت به دخترا هم همینم و واقعاً دیگرانو میبینم اینشکلین حالم خوب میشه 

نمیدونم متوجه میشید یا نه منظورمو

به حضرت عباس کاربری دست سه نفره هی نپرسید چرا یجا کنکوری ای یجا متاهل یجا فلان اه شماره نداشتیم عامو اینم بزور پیدا کردیم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی ممکن خیانت کنه

ن ربطی ب خیانت نداره ولی چشم مردارو نمیشه کنترل کرد همینجور ۳۶۰درجه میچرخه.بیشتر انگار کنجکاون و براشون لذت داره نگاه کردن

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏
2731
پس شدت هیزی زناهم بیشتره؟ اینم حساب کردین؟ خب باش اصلا دختر هیز! اگه مرده ادمه و هول نیست چرا نگا م ...

والا اینا انتظار دارم ما خودمونو لای هزار لایه پاره بپوشونیم که مبادا شوهر هول و هیزشون نگاه ما کنه و دست و دلشون بلرزه 

به حضرت عباس کاربری دست سه نفره هی نپرسید چرا یجا کنکوری ای یجا متاهل یجا فلان اه شماره نداشتیم عامو اینم بزور پیدا کردیم  
خامما باید حیا داشته باشن انقد خودشون رو ول نکنن مردا هم باید حواسشون به نگاهشون باشه خانمی که خیلی ...

خب پس آقایی هم که خیلی تیپ بزنه و تیشرت تنگ بپوشه با هیکل بدنسازی طبعیه اکثر خانم ها حتی متاهل ها نگاه کنن؟

پس شدت هیزی زناهم بیشتره؟ اینم حساب کردین؟ خب باش اصلا دختر هیز! اگه مرده ادمه و هول نیست چرا نگا م ...

اره یه زن هیز از یه مرد هیز خیلی هیز تره شاید ندیدی که نمیتونی باور کنی

مرده ادمه

کامپیوتر نیست که بهش برنامه بدی

خود من هم توجهم جلب میشه سمت ادمای بی حجاب یا حتی مردایی که عجق وجق لباس میپوشن

زنا هم نمیتونن بگن ما لخت میشیم به کسی. چه بقیه نگاه نکنن هر دوطرف باید انسدن باشن اگر نگاهم کرد مردی فقط یه نگاه باشه

زن هم نباید بندازه بیرون

اره یه زن هیز از یه مرد هیز خیلی هیز تره شاید ندیدی که نمیتونی باور کنی مرده ادمه کامپیوتر نیست که ...

ببین تو این‌ریپلی ک کردی هم عقیده خوودتو گفتی هم پاسخ مناسبی دادی

لطفا چن بار کامنت خودتو بخون

مرسی

والا اینا انتظار دارم ما خودمونو لای هزار لایه پاره بپوشونیم که مبادا شوهر هول و هیزشون نگاه ما کنه ...

نه ما انتظار نداریم من خودم با مانتوام موهامم بیرون خییئلی هم خوشگلم ارایشم در حد ضد افتاب ورژ لبه ولی هیچ کس نگام نمیکنه اصلا تاکید میکنم خیلی خوشکلم

خیلی خیلی هم خوش هیگلم ولی تاحالا تو عمرم برجستگیامو جز شوهرم کسی ندیده حای جلو داداشا وبابامم باس ن مو بیرون نمیندازم

میگم شما ک مردی دلیل نگاه کردنتون چیه؟؟ میش دلیلشو بگی ک چی بهتون میرسه

والا بخدا قسم خواهر من خیلی معتقدم ،دنیا رو با یه تار موی همسرم عوض نمیکنم ولی بعضی از خدا بی خبر ها بد جور تیپ میزنن خدا شاهده بیشتر اوقات دست ادم نیست ،

البته یک ماهی میشه که ترک کردم هم به خاطر همسرم که حس میکردم داره غذاب میکشه، هم بخاطر اون دنیای خودم

تاپیک اخرم راجع به همین موضوع هست

🧔اقا هستم
نه ما انتظار نداریم من خودم با مانتوام موهامم بیرون خییئلی هم خوشگلم ارایشم در حد ضد افتاب ورژ لبه و ...

اینکه جلوشون بیرون نمیندازی بقول خودت و راحت لباس نمیپوشی برای اینکه که از چشم پاک بودنشون مطمئن نیستی وگرنه آدم اگه جلو خانواده خودش راحت لباس نپوشه دیگه...😂🥴

حواستون به مردای اطرافتون باشه و چشم بند براشون بگیرید حتما👌🏻👌🏻

والا بخدا قسم خواهر من خیلی معتقدم ،دنیا رو با یه تار موی همسرم عوض نمیکنم ولی بعضی از خدا بی خبر ها ...

تیپ بزنن برای دل خودشونه 

البته اگه نگاهتون منظوری نداشته باشه ی نگاه دیگه چیه ولی زل نزنید جوری به دختر مردم که حس ناامنی کنه 

من عادت ندارم زل بزنم به مردا ولی میبینم ی مرد بخودش مبرسه مخصوصاً اگه کت و شلوار پوشیده باشه و ادکل ...

منم تمیزی شیک پوشی مرتب بودن ست کردن وبه شدت تحسین میکنم حتی میگم جووون کاش منم بتونم مث این باشم خب ولی اینا فرق دارن با اکنا که دندشون میخاره رفته بودیم تفریح یه دختره مانوشو اورده بود بالا با س نش دستاش تو جیباش قر میداد ومیرفت چرا؟من میگم اینجور ادما سالم نیستن

تیپ بزنن برای دل خودشونه  البته اگه نگاهتون منظوری نداشته باشه ی نگاه دیگه چیه ولی زل نزنید جو ...

حس نا امنی

به خدا بعضیا لذت میبرن نگاشون کنی

اصلا اینکارار. میکنن که نگاشون کنن

ای بابا

2706