2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگفت شوهرم شیرمو میخوره از دفتر مراجع پرسیدم گفت مشکلی نداره 😅

احتمالا یه بچه دوازده ساله همچین تاپیک تخیلی ای زده

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
میشه در مورد تاپیک فیلم نظر بدید ممنون 😢

عزیزم نمراتت عالی بود

چرا غصه میخوری

حتی اگر اونایی که گفتی بیستم نشن،بازم شما جزو دختر ای زرنگ و باهوشی و جزو نفرات برتر

درضمن اینا مستمرن

او در بر و ایام به کام است...
شما دانشجوی حقوق کودوم رشته ای ؟ 

ینی چی کدوم رشته

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
حواسم نبود کودوم دانشگاه منظورم بود 

ااها پیام نور

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
عزیزم نمراتت عالی بود چرا غصه میخوری حتی اگر اونایی که گفتی بیستم نشن،بازم شما جزو دختر ای زرنگ و ...

😢😭نخ تو مدرسه ما من ترم یک نفر اول شدم تمام نمراتم ۲۰ حس میکنم این ترم نمیشم حالا اکثر معلم ها میگن بالای ۱۸ بیست بازم نمیدونم میدن یا نه از طرفی یه ۱۷ دارم که اونم گفته پرسش میکنه دوباره از همه یعنی تاثیر میده؟ 😢

برا منی که کامل ترم ۲ همه رو ۲۰ شدم خوب نیست که ۴ تا تمرین بین ۱۸ تا  ۱۸ و ۷۵ یکی هم ۱۷😭

خب این دلیل نمیشه که بیخیال درس خوندن بشی تلاش کن تا تکرار نشه

بعدشم کامپیوتر که نیستی اینچیزا طبیعیه 

خب این دلیل نمیشه که بیخیال درس خوندن بشی تلاش کن تا تکرار نشه بعدشم کامپیوتر که نیستی اینچیزا طبیع ...

وواقعیت خودمم میخوام ولی همش باعث میشه بدتر از درس بیفتک نمیدونم چی کار کنم حواسم رو به درسم جمع کنم 

2706