2752
2734
ن گلم چاق بشم 

اها تو دیگه باید بر تحت نظر دکتر چون سوء تغذیه داری 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسر تپل عشقه

پسر تپل فقط تا دو سالگی من از مردای چاق چندشم میشه چیشونو دوست داری شکمشونو😬

دیر بشه ولی حسرت نشه🌱                                                        اقایون درخواست دوستی ممنوع⛔️❌️
غذاک میخورم. وزنم زیاد نمیشه.  آزمایشم دادم مشکلی ندارم

خو همین دیگه چون زیاد نمیشه و 150 واقعا کمه خطر ناکه باید حتما تحت نظر دکترای حاذق باشی 

حمایت سازمان غذا و دارو یونیسف یونسکو آژانس بین المللی پول سازمان ملل متحد و... هم باید پشت این قضیه رو بگیرن حمایت کنن تا ببینیم چه میشه کرد

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

پودر جوانه ی گندم صبح و ظهر و شب بعد غذا با اب قاطی کن بخور 

بعد دو هفته پودرو با پودر جو دو سر قاطی کن و به همین روال بخور 

صبحونتو کامل بخور 

میون وعده ی صبحونه بخور 

یه ساعت قبل غذا اب ممنوع 

ناهار کامل بخور و هر روز یه قاشق بیشتر از دیروز 

میان وعده ها مهمن 

سیب زمینی خیلی مهمه ب عنوان میان وعده بخور 

اب روزی هشت نه لیوان بخور 

گرسنگی کشیدن باعث چربی سوزی میشه 

شیرینی زیاد نخور چون از یه جا ب بعد چربی سوز میشه 

نیم ساعت بعد غذا اب بخور 

واقعا جدی میگی ۱۵۰ کیلویی یا سرکارمون گذاشتی  اگه راسته ک من ب جات احساس خفگی گرفتم  چجوری تحمل میکنی اینهمه وزنو 

♡ ♡ حسبنا اللـہ ونعم الوكيل ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆
۴۷کیلوم . کسی تاپیکام نمیاد برای همین اینطور نوشتم 

میگم اسکولمون کردی😔

بازم باید بری دکتر اون تشخیص بده واقعا نسبت به قدت وزنت کمه یا نه و ببینه مشکل چیه  اینجا هرکی یه چیز میگه بخوای انحام بدی فایده نداره 

میگم اسکولمون کردی😔 بازم باید بری دکتر اون تشخیص بده واقعا نسبت به قدت وزنت کمه یا نه و ببینه مشکل ...

ن خیلی لاغر نیستم مثل چوب خشک . ولی لاغرم. دوس دارم فقط ۴کیلو‌ وزنم بیشتر بشه ۱۶۳قدم ۴۷کیلوم. آزمایشم دادم مشکل ندارم. قبلنا آنقدر لاغر نبودما

2706