2733
2734

ممنون ازت به جای اینکه مچم بگیری دستم میگیری ..وکالت زندگیم بهت سپردم و من منتظر معجزه خدا به زودی هستم 🤲🏻

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد.میشه برای ازدواجم تا آخر امسال دعا کنید🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایا،مگه من بچه هام. به خودت نسپردم؟

خودت شاهدی هیچی برام اهمیت نداشت گفتم خودت سالم بهم بده و مواظبشون باش

پس فرزادم چی شده؟مگه سپردن به بغلت امن ترین جا نیست؟

پس فرزادمو سالم ازت میخوام😔

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

خدایا توروب حق خدایی ت @نون_بربریییی    رو ب خواسته قلبی ش برسونی**ای خدای من توروخدا نون بربری رو حاجت رواکن و ب خواسته قلبی ش برسونی الهی آمین**

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
2731

ممنونم ک هوامو داری خالق من❤🌱

ممنونم کنارمی همیشه تنهام ولم نکردی❤🌱

ممنونم ک وجودت باعث انرژی مثبت منه❤🌱

ممنونم ک کمکم میکنی مث هر زمان پیشرفت کنم❤🌱

بقول خودم دمتگرم دسخوش داری عزیزم قربونت برم من یاربیم❤🌱

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
خدایا،مگه من بچه هام. به خودت نسپردم؟ خودت شاهدی هیچی برام اهمیت نداشت گفتم خودت سالم بهم بده و موا ...

میشه بدونم چی شده!! ببخشید اگر دوست دارین بگین🎀

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
میشه بدونم چی شده!! ببخشید اگر دوست دارین بگین🎀

اختلال رشد داره انگار،،

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
خدایا توروب حق خدایی ت @نون_بربریییی    رو ب خواسته قلبی ش برسونی**ای خدای من توروخدا ن ...

عزیزدلمی خیلی ممنونتم ❤️🫂هرگز لطف هاتو فراموش نمیکنم 

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

خدایاتوخودت حاجت دل @دختر_اردیبهشتم    رو میدونی ازت خواهش میکنم حاجت رواشون کنی توهمین روزا توهمین برج ۲ سال۱۴۰۳الهی آمین

اختلال رشد داره انگار،،

ازته قلب م دعامیکنم خدا زودتر بچه تون رو شفا بده الهی آمین ب حق ارحم الراحمین**۳تاتوحید واسه شفای پسرتون**

خدایاتوخودت حاجت دل @دختر_اردیبهشتم    رو میدونی ازت خواهش میکنم حاجت رواشون کنی توهمین ...

سلام خواهر خوش قلبممم🫂🤍

چقدررر خوشحال و دلشادم کردی ♥️🥰

الهی آمیییین 🙏🥺

الهی خدا غرقت کنه تو کلی آرزوی برآورده شده 🤲🙏🌸

الهی خدا قلب مهربونت رو حفظ کنه🙏🤍

ولی خدایا من عجیب دلتنگِ عزیزِ در خاک خفته ام هستم 🖤🥀💔  کاش برشگردونی بهم 🥺🥲 کاش بهم ببخشیش 😔 لطفا فاتحه یا صلواتی هدیه کنید به روح داداشم و جمیع رفتگان 🥀🙏 که الهی دعای خیرشون بدرقه راه زندگیتون باشه 🙏💔                                                                     تا میتونید استغفار کنید 🙏                                      اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبِّی وَ اَتُوبُ اِلَیهِ
ازته قلب م دعامیکنم خدا زودتر بچه تون رو شفا بده الهی آمین ب حق ارحم الراحمین**۳تاتوحید واسه شفای پس ...

ممنونم بابت دعات🌹

خدایااا تروخدا حاجت منو بده تروخدا تروخدااااا

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2706