2733
2734
عنوان

ازصبح تاشب تو خونه تنهام دلم گرفته دارم دق میکنم😔😔😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 36 پست
میخوام برم دانشگاه سال بعد

خب خوبه که 

ولی همیشه من حسرت زمانی که حوصلم سر بره میخورم  ،تا الان درس خوندم ،وقتی استراحتمه باز تا ۱۲ باید بخونم ،دلم میخواد یه روز راحت باشم تو خونه ،

بیا دوستم ،بیا باهم بی خیال شیم ،بیخیال هر مشکلاتی ،بیا هر  لحظه  روی  بدبختی هایمان کلیک  نکنیم ،کمی روی  دلخوشی هایمان کلیک  کنیم ،بیا باهم ذهنمان را آزاد کنیم مانند پروانه ای که از پیله اش آزاد شده و به گذشته فکر نمی کند که در پیله زندانی بوده بلکه  زمان حال برایش مهم است  ،گذشته و بدبختی ها دیگه گذشت ،بیا دوستم❤️‍🩹🖤 اگه میتونی برام سه تا صلوات بفرست ،منم برات حمد بخونم ،اگه صلوات فرستادی حتما ریپ بزن وبهم بگو
خب خوبه که  ولی همیشه من حسرت زمانی که حوصلم سر بره میخورم  ،تا الان درس خوندم ،وقتی استر ...

خوشبحالت حداقل وقتت واسه درس خوندن میگذره

من چی همش پوچ و بیهوده

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه وضعمون خوبه همون شغل اولش زندگیمونو میگردونه ولی این نمیدونم فکرای بزرگی تو سرشه میگه من میخوام ا ...

بدنیست که بفکر زندگیتونه ولی خب برنامه ریزی کن تعطیلات حداقل کنارهم باشید حیف عمروجوونیه که همش باخستگی بگذره خودتم یه مهارت یادبگیر مشغول شو یا برو باشگاهی جایی بادوستات برو کافه حدصلت سرنره

2731
بدنیست که بفکر زندگیتونه ولی خب برنامه ریزی کن تعطیلات حداقل کنارهم باشید حیف عمروجوونیه که همش باخس ...

هیچ دوستی ندارم

زمان مدرسه چند تا داشتم ولشون کردم

خودمم تنهایی نمیتونم برم زیاد

جمعه ها فقط وقت میکنیم باهم بریم بیرون ک اونم یا میریم خونه مادرشوهرم یا خونه مادر من مگر اینکه چندد ماه بگذره و یه سفر یکی دوروزه بریم 

دوماهه قول  داده میبرمت مشهد دیشب میگم پس کی میریم میگه صبر کن  یکم کارام سنگین شده میریم😐

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
موفق باشین عزیزم😘

قربانت😘

هیچ دوستی ندارم زمان مدرسه چند تا داشتم ولشون کردم خودمم تنهایی نمیتونم برم زیاد جمعه ها فقط وقت ...

درست میشه صبوری کن وبخاطر شغلی وه داره خدارو شکر کن ونق نزن خیلیا الان بیکارن و وضع مالی داغون 

شکر نعمت نعمتت افزون کند 

۱۹سالمه کجا برم اخه 😔کنکور دادم دعا کنین یجا قبول شم تو شهر خودمون 

خب کلاس بری مهارت یاد میگیزی مشغول میشی توش رشد میکنی وقتت پر میکنه چون فقط کلاس نیست

چقدر زود ازدواج کردی 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
درست میشه صبوری کن وبخاطر شغلی وه داره خدارو شکر کن ونق نزن خیلیا الان بیکارن و وضع مالی داغون  ...

ممنون

بنظرت بچه بیارم😂

فیلم ببین درس بخون کتاب بخون ورزش کن

تویماه هزار تا فیلم دیدم😂😂

خب کلاس بری مهارت یاد میگیزی مشغول میشی توش رشد میکنی وقتت پر میکنه چون فقط کلاس نیست چقدر زود ازدو ...

اره عقل نداشتم که😅

2706