2752
2734
عنوان

امروزاول صبح توپارک یه خانم سالخورده اومدن و...

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 26 پست

منم یه بار رفتم آرایش بهداشتی بعد یه خانم تقریبا مسن بدون اینکه هیچی بگه یهوو شالمو انداخت سرم منم مشغوله تست کردن بودم 

اون روز من موهامو احیا و صافی کرده بودم موهامم تا باسنم هست پر و بلند حالا من همیشه حواسم به شالم بوده یه لحظه افتاد انقد سر و صدا کردم که حد نداشت آخرشم زنه اومد شالمو در آورد گفت بیا این که سر و صدا نداشت 

منم یه بار رفتم آرایش بهداشتی بعد یه خانم تقریبا مسن بدون اینکه هیچی بگه یهوو شالمو انداخت سرم منم م ...

وایی چه دل وجرعتی داری ایولا

من ترسیدم بزنه صبح کمردردم داشتم😂😐

انلاین شاپم روفالوکنید:@ledin_shp1
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وایی چه دل وجرعتی داری ایولا  من ترسیدم بزنه صبح کمردردم داشتم😂😐

آخه می‌دونی من همیشه حواسم به شالم هست چون موهام پر و بلنده همیشه می‌بندم یا میبافم چون خودم خیلی اذییت میشم همش میاد تو دست و پام 

این زنه خیلی فوضول بود وقتی سر و صدا کردم کل مغازه ساکت شده بودن بیچاره فروشنده فوری خریدامو حساب کرد گفت الان همه جا رو داغون میکنن 😂😂😂

آخه می‌دونی من همیشه حواسم به شالم هست چون موهام پر و بلنده همیشه می‌بندم یا میبافم چون خودم خیلی اذ ...

دلم خواست موهاتوببینم😁

خوشم اومدازشجاعتت😅

انلاین شاپم روفالوکنید:@ledin_shp1
الان خوشحالی این برخورد رو داشتی؟

اره چرا خوشحال نباشم 

باید بقیه یاد بگیرن فوضول نباشن 

درضمن من همیشه مواظب شالم هستم چون خودم موذب میشم 

اون روز هم چون موهامو احیا و صافی کرده بودم نتوانسته بودم ببندم و جمع کنم یه لحظه شالم افتاده بود و خودمم متوجه نشده بودم میتونست مثه آدم بگه شالت افتاده نه اینکه بیاد جلو بقیه شالمو سرم کنه