2733
2734
عنوان

فروش روح به شیطان

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 51 پست
خب عزیزم توضیح بده چطور روحمونو بفروشیم،ما که بدمون نمیاد🗿🗿

من بلد بودم اینجا بودم آخه

الان کنسرت داشتم تو آمریکا  

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون

استغفرالله😐🤣 منم زیاد مدگل میبینم جو گیر نشو اصلا الکیه بابا اصلا روح و جن و شیطان نمیتونن هیچ جوره روح انسان و تسخیر کنن خدا این اجازه رو نداده بهشون نمیتونن قدرتش و ندارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای بابا ای بابا من پول نمیخام یه چی دیگه میخام ینی نمیخام بفروشمااا‌ درکل میگم پول نمیخام  ...

خوبه امیدوارم بدون این کارا بهش برسی 

گفتم چون آدمای معروف راحت تر میتونن خواسته و کار هایی که میخوان ازشون رو انجام بدن مثلا منی که یک دونه هم فالور ندارم و کسی منو نمیشناسه حرفایی که اونا میخوان بزنم و کارایی که میخوان بکنم رو انجام بدم ارزشی نداره ولی کسی مثل مایکل جکسون که معروفه و افراد زیادی آهنگ هاش رو گوش میدن و هنوز دنبالش میکنن تاثیر گذارند و راحت میتونن یه کاری رو و تاثیری رو داشته باشن مثلا مایکل جکسون تو متن اصلی آهنگ درباره اعتقاد به خدا و اینجور چیزا میگه که مردم سمتش میان و به خاطر این که خوبه که از خدا حرف میزنه دنبالش میکنن ولب تو ریورس همون آهنگ میگه شیطان رو بپرست ریورس یعنی برعکس شده آهنگ اینو میگه و اون رو ما نمی‌فهمیم اما زوی مغزمون تاثیر داره و درسته حرف اصلی از خدا هست و فکر میکنی تشویق به گرایش به خداست اما اون تاثیری که روی تو میزاره اینه که از خدا سرد میشه و میزی طرف شیطان نا خودآگاه به خاطر همین میگم تاثیر گذاری بهتری داشته که به درد خورده وگرنه اکر منم اون کارو بکنم تاثیری ندارم دارم؟! جالبه بدونی تتلو که این همه بهش میگن شیطان پرست و کافر برعکس مایکل جکسون کار میکنه تو متن اصلی آهنگ میکه من خود شیطانم و حرفایی میزنه که فکر میکنی شیطان پرسته اما تو ریورس همون آهنگ حرفایی میزنه که درباره خدا هست و میگه خدا رو بپرست دقیقا برعکس مایکل جکسون درسته میگن بهش و در نگاه اول فکر میکنی داره از خدا بد میگه ولی تاثیر اون حرفای برعکس آهنگ مهمه به خاطر همین وقتی آهنگشو گوش بدی برعکس به خدا علاقه مند میشی خدایی اینارو میدونستی؟!

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
استغفرالله😐🤣 منم زیاد مدگل میبینم جو گیر نشو اصلا الکیه بابا اصلا روح و جن و شیطان نمیتونن هیچ جور ...

جوگیر نشدم من نمی‌بینم مدگل اینا 

سوال بود 

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون
خوبه امیدوارم بدون این کارا بهش برسی  گفتم چون آدمای معروف راحت تر میتونن خواسته و کار هایی که ...

نووو