2752
2734

اخرین بار حدودا یکسال پیش یه النگو

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
نه عزیزم چرا کلاه بذاره گرم طلا که به روز حساب میشه  اون درصدی که بهش اضافه میشه باید طلافروش ...

یعنی رو‌ دست دوم هم بازم سود و اجرت میگیرننن؟ 

چون عاقبت کار جهان نیستی است/ انگار ک نیستی چو هستی خوش باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم والا تیکه تیکه خریدم اما خب گرمی ۴ تومن اینا افتاد .  نرخ خام تابلو به اضافه ۷ درصد ضر ...

یعنی رو دست دوم هم سود میگیرن؟ نمیصرفه ک 

2731
یعنی رو‌ دست دوم هم بازم سود و اجرت میگیرننن؟ 

نه اون درصده رو میگیرن ولی اسمش اجرت نیست دست دو اجرت نداره

نمیدونم چیه واقعا به قول یه دوستی از طلافروشی دزدی کنی ببری به خودش بفروشی بازم ضرر میکنی  

من شمش 1 گرمی میخرم هم سرت کلاه نمیره هم طلای 24 عیاره هم موقع فروشش بهتره 

میگن اتفاقا شمش خیلی کلاه میره سرت 

بله دست دوم سود داره پس طلا فروش علاف ماست ؟ 😂😂 دست دوم اجرت و مالیات نداره

ای وای😂😂😂😂

پس اینکه بازم سودی نداره اونقدر برای ما 

برج یازده قبل عید

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
نه اون درصده رو میگیرن ولی اسمش اجرت نیست دست دو اجرت نداره نمیدونم چیه واقعا به قول یه دوستی از طل ...

اره واقعا هرطور شده سود میکنه😂

مرسییی جواب دادین 

بعد موقع فروش دست دوم ادم ضرر نمیکنه ک ؟ 

2706