2752
2734
این که مرد جذابیت ظاهری نداشته باشه که به نفع زندگی مشترکه ولی خوب قطعا جذابیت های باطنی داشته که زن ...

کی میگه جذابیت نداشتن مرد به نفع زندگی مشترکه؟؟ ازدواج باید توش جذبه و کشش جنسی باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

طلاق اشتباه چیه

یعنی همینجوری یهویی فکنی چه خبره بعد طلاق

یعنی همونطور که به بعدش فکر نکردی و رفتی ازدواج‌کنی الانم‌بدون بررسی کامل و در نظر گرفتن شرایط و بررسی عواقب و‌این ه همینجوری بگی نمیخوامش و طلاق

یعنی همینجوری یهویی فکنی چه خبره بعد طلاق یعنی همونطور که به بعدش فکر نکردی و رفتی ازدواج‌کنی الانم ...

مشکلی از نظر اینک خانواده قبولم نکننو ایناندارم همون موقعم گفتن ک میدونیم پشیمون میشی هروقت پشیمون شدی راه داری ک برگردی

والا من تا محضرشم رفتم قانون خیلی حامی خانم هاست و هیچ زوری وجود نداره عسر و حرج برای همین وقت هاست

جک‌میگید؟؟ قانون حامی ه خانم هاست که حق همه چی از حق فسخ ازدواج و تحصیل و کار و … که حقوق اولیه هر انسانی هست رو فقط به مرد میده از اونطرفم حضانت فرزند و؟ 

این تبلیغات واقعا دیگه کار نمیکنه!

جک‌میگید؟؟ قانون حامی ه خانم هاست که حق همه چی از حق فسخ ازدواج و تحصیل و کار و … که حقوق اولیه هر ا ...

من یک سال و نیم دادگاه میرفتم مرتب برای جدایی ، تجربه مو گفتم حتی قاضی به همسرم گفت بعد از ده سال زندگی لازم نیست برای خروج از منزل از شما اجازه بگیرن ، تبلیغات کجا رو کنم اخه؟ مگه من موسس دادگاهی یا قانون نوشتم ، تحصیل هم جز حقوق خانم هست ، حتی پزشکی قانونی برای ضرب و شتم به خانم ها می‌گفت فردا بیاین تا کبودی بیشترین حد خودش باشه یا راحت عکس قبول میکردن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
مگ من چقد میدیدنش نیم ساعت  من اونموقع خیلی اسکل بودم غذاب وجدان داشتم فکرمیکردم ک دیگ باید با ...

یعنی بیرونی اینور اونوری بازاری جایی نمیرفتین؟یا باهم چت کنین حرف بزنین.ببین دیگه الان فکرراه حل باش.باید بری پیش مشاور راهی جلو پات میذاره یا نه.این اشتباه شما بوده که انقدر عجولانه تصمیم گرفتی.الانم دنبال راه حل باش.ببین مشاور چی میگه.مشاور خوب برو

2706