2752
2734

خودم احساس خوشبختی میکنم

اول اینکه اون دختر روح و جسم سالمی داشته باشه

خانواده خوب داشته باشه 

آزادی مناسب داشته باشه و بتونه درس بخونه و تجربه بدست بیاره 

بتونه خوب و ب موقع عاشق بشه و این و با خانوادش درمیان بزاره ک احساس تنهایی نکنه

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡

دختر مجردی که فقط به فکر پیشرفته واصلا تو کف ازدواج نیست. مشغول تحصیله. شاغله وشغلش جایگاه اجتماعی داره. یه ماشین معمولیه مدل بالا هم داره. ورزش میکنه. ناخن دست و پاش مرتبه. به پوستش میرسه. به تغذیش میرسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دختری که منتظر کسی نباشه و لذت ببره از اینکه تنهایی بار زندگیش رو رو دوشش میکشه.....در حال  حاضر خودم یک عدد منتظر خسته هستم و فکر می‌کنم داره زندگیم رو به هم میریزه این انتظار

الهی شکر میتونی دلایل خوشبختیو بگی

🥰💜

پول عشق سلامتی امید و زیبایی خوش اندامی عقل سلیم

همش تو زندگیم هست😁

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

من خودم به شخصه تا عکس یکی از دوستان رو میبینم میگم خوش به حالش عاقبت بخیر(باباش یه زمینی داشت فروختش 10 میلیارد و الان دوتا دختراش روسیه دندون میخونن)

ماهم ک مث دخترای مردم شانس نداریم 

2706