2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنده خدا ازآزاریه نفرباردارشده بوداومده بوداینجا کمک کنه باکمک نی نی یاروخانمی اینجا ازبین برد بچرو ...

یعنی چی یعنی یه نی نی یار به سقط یه بچه کمک کرده؟جملاتتون واضح نبود

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

یه خانمی نوشته بود رفتن مهمونی موقع خواب زنونه ودنردونه جدا بوده بعد یهدخانمی نصفه شب رفته تو قسمت مردونه پیش شوهرش خوابیده بعد دیگه کلا خوابش برده صبح ک مردا بیدار شدن دیدن بغل شوهرش خوابیده بین اونهمه مرد.‌‌....همه از،جمله خودم گفتن ک چقدر زشت حالا چی میشد ک یه شب جدامیخوابید یکی گفت چیه خب شوهرش همه زن و شوهرا ازین چیزا دارن من گفتم خب اگر آدم مجرد اونجا بود بهرحال معذب شد چی گفت تا مجرد باشه با متاهل نپلکه ....من خودمم اینجوری هستم به هییییییچ عنوان جدا نمیخوابم تو مهمونی یکبار هم شوهر خواهر شوهرم جلو جمع اینو گفته...‌واقعا من این حجم از،راحتی درک نمیکنم

فک میگن لحظه آخر عمر خاطرت آدم از جلو چشمش رد میشه  اون وقت ما چ چیزایی از جلو چشمون رد میشه

😂😂😂😂😂😂

یکی دیگه هم من پارسال دیدم یکی عکس سوراخ باسنشو از نزدیک گذاشته بود میگفت چرا چروک داره

لعنتی لحظه ی آخر عمر که هیچی من همین الانشم همش جلو چشمم هستن😂

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
با احترام چون حوصله اثبات کردن ندارم ترجیح میدم نگم😅🌹

چرا؟😅

چون خودمم رشتم ژنتیک بود و وقتی فهمیدم شاخ درآوردم.چون اصلا تا حالا داخل درس هام به چنین موردی برخورد نکرده بودم.

از کجا فهمیدی نی نی یار کمکش کرد؟

آخه همش تاپیک میزن بنده خدارودروغگوخطاب میکردن .همون خانمی که با.نی نی یارکمک کرده بود..اسکرین گذاشت ...گفت خیلی بهش تهمت زدین ..ولی همش درست بود عکس سونوروهم گذاشت .بدترین تاپیک بودولی واقعی همشم تقصیرمادر بی عرصه اش بود 

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
2706