2733
2734
عنوان

بعضی بچه های کار واقعا پر رو شدن به نظرتون حق با منه یا مامانم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 29 پست
قبلا هم تعریف کردم به یکیشون پیتزا دادیم یه تکه خورد بقیشو گذاشت رو زمین و رفت من که سعی میکنم به ...

واقعا تعجبم اینا اگه گدا هستن قاعدتا باید به غذا و خوراکی واکنش خوبی نشون بدن ولی چرا غذا نمیخوان فقطططط پول میخوان پووول 

به من بی احترامی هم کنی ،من احترامت را دارم!بدون انتظار جواب به تو سلام می کنم،شاید برای خوشحال کردنت اقدامی نکنم اما تمام حواسم هست که نرنجانمت،مراقبم از من نشکنی چون من مسافر خاکم ،تو را نمی دانم...                                                             لطفاً امضای من رو کپی نکنید❌
جدی؟مگه مغازه دار قبول میکنه🤔؟ چه ترفندا بلدن

همسر منم میگه که اینها بعضی هاشون با مغازه دارها تبانی و ساخت و پاخت دارند که از این طریق هر دو سود می برند بصورت درصدی و توافقی! 

منم قبلاً مثل شما دلم میسوخت و از این کارها می کردم براشون، ولی الان حواسم هست که قضیه چیه. 

به دعای خیر همه ی شما نی نی سایتی ها محتاجم و سپاسگزارم اگر برای حل مشکلاتم صلوات بفرستید.   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پول که نباید داد، خوراکی هم اگر میگیرید، بسته شو باز کنید بدید دستشون، چون اینا با مغازه دار هماهنگن، خوراکی رو برمیگردونن به مغازه دار و پولشو میگیرن 

یه بار یکیشون بهم گفت برام چای بگیر، شوهرمو فرستادم یه بسته بزرگ چای گرفت، یه بسته پنیر و،،، اگر دقت کرده باشید دور و اطراف سوپری هم میچرخن،،، اکثرا هم چیزای گرون میخوان 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
همسر منم میگه که اینها بعضی هاشون با مغازه دارها تبانی و ساخت و پاخت دارند که از این طریق هر دو سود ...

بررگاام😳😳😳😳فکر کن بچه ده یازده ساله منو دور زددد 

به من بی احترامی هم کنی ،من احترامت را دارم!بدون انتظار جواب به تو سلام می کنم،شاید برای خوشحال کردنت اقدامی نکنم اما تمام حواسم هست که نرنجانمت،مراقبم از من نشکنی چون من مسافر خاکم ،تو را نمی دانم...                                                             لطفاً امضای من رو کپی نکنید❌
2731
پول که نباید داد، خوراکی هم اگر میگیرید، بسته شو باز کنید بدید دستشون، چون اینا با مغازه دار هماهنگن ...

عجب هفت خطایی هستنااا 😳

وای دو هفته پیش دوتا ازین پسرا مارو مچل خودشون کرده بودن، به یه خانم دیگه هم گیر داده بودن ، دست رو هرچی میذاشتیم میگفتن این نه، اون نه، تن ماهی میخوام، فلان میخوام، باور میکنی خوراکی میدادیم دستشون، نمیگرفتن؟! 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
پول که نباید داد، خوراکی هم اگر میگیرید، بسته شو باز کنید بدید دستشون، چون اینا با مغازه دار هماهنگن ...

دقیقا اونایی که خوراکی میخوان جلوی سوپری ها هستن 🫢 

ماشالله همه زخم خوردیم 😅

درخواست دوستی قبول نمیکنم ☺️ میتونید تو یکی از تاپیکام برام کامنت بگذارید اگه واجبه 💖

تو بازار هم با خواهرم سر ظهر پیتزا گرفتیم بخوریم، با زور یه برش به پسره دادم، یه گاز زد پرت کرد رو زمین، اصرار داشت که حتما بهش پول بدم بره غذا بخره، مگه پیتزا غذا نیست، از اینجا معلوم میشه که اصلا حرف گرسنگی و اینا نیست 

دقیقا اونایی که خوراکی میخوان جلوی سوپری ها هستن 🫢  ماشالله همه زخم خوردیم 😅

خیلی کار کشته هستن به قول دکتر حامد رئیسی اینا هرکدومند واحد روانشناسی پاس کردن و میدونن از چه راهی وارد بشن

خیلی کار کشته هستن به قول دکتر حامد رئیسی اینا هرکدومند واحد روانشناسی پاس کردن و میدونن از چه راهی ...

دقیقا 

چنان با سوز و گذار حرف میزنن آدم واقعا دلش میسوزه .

هزار بار هم قسمت میدن به جون عزیزات

درخواست دوستی قبول نمیکنم ☺️ میتونید تو یکی از تاپیکام برام کامنت بگذارید اگه واجبه 💖
بررگاام😳😳😳😳فکر کن بچه ده یازده ساله منو دور زددد 

نه عزیزم، اشتباه نکن، مقصر اصلی بچه ها نیستند. 

اونها فقط قربانی این ماجراها هستند. 

متأسفانه مجبور شدند به این سبک زندگی، وگرنه بیچاره ها بجای تحصیل و تفریح و آموزش و بازی های کودکانه، باید از صبح تا شب نقش بازی کنند تا بتونن آرامش داشته باشند! 

من فقط براشون دعای خیر می کنم و البته الان که دوستان متوجه شدید، حقیقت ماجراهای اینجوری، چی به چیه، لطفا به هیچ عنوان با اون کودک بدرفتاری نکنید، چون فقط به آسیب هاش اضافه میشه. 

به دعای خیر همه ی شما نی نی سایتی ها محتاجم و سپاسگزارم اگر برای حل مشکلاتم صلوات بفرستید.   
تو بازار هم با خواهرم سر ظهر پیتزا گرفتیم بخوریم، با زور یه برش به پسره دادم، یه گاز زد پرت کرد رو ز ...

ببین اینا بزرگتراشون که معتاد هستن  بهشون آموزش میدن که فقط و فقط پول قبول کنن از بقیه . 

نه عزیزم، اشتباه نکن، مقصر اصلی بچه ها نیستند.  اونها فقط قربانی این ماجراها هستند.  متأ ...

آره راست میگی اونا مقصر نیستن از بس بزرگترای معتادشون بهشون یاد میدن و تهدیدشون میکنن مجبورن اینطوری رفتار کنن 

من خودمم از دردن خیلی عصبی شدم ولی اصلا با پسره بدرفتاری نکردم

نه عزیزم، اشتباه نکن، مقصر اصلی بچه ها نیستند.  اونها فقط قربانی این ماجراها هستند.  متأ ...

نه قطعا بدرفتاری نمیکنیم، اونم از بد حادثه به این روزگار افتاده 

جدی؟مگه مغازه دار قبول میکنه🤔؟ چه ترفندا بلدن

بله چرا قبول نکنه . البته بعضیاشون قبول نمی‌کنند . بابایی منم ی بار همچین کاری کرد . داداشم گفت به بازم ( اگه درست یادم باشه )ی بار یکیشون اومد مغازه به یکی اصرار برام فلان چیز رو بگیر بعد که گرفت و رفت اومد به مغازه دار فروختش 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟