2733
2734

منم اشتباه رفتار کردم زیاد رفتم سمتش از وقتی همو دیدیم یعنی اون که انقد تو کف بود من خودم نشون دادم که میخوام رابطم باهاش جدی باشه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

از اول من مغرور بودم بعد خراب مردم اونم خیلی پررو شده و بهمم نمیگه عکس بفرست مث قبل، مثلا میخواد بگه که تو کفم نیست و عادیم 

چیکار کنم؟؟

والا عزیزم تو کف بودن به نظرم اصطلاح خوبی نیس. شاید دیگه نمیخواد باهاتون باشه ، شاید شما حساسی فکر می‌کنی همیشه رابطه مثل روز اوله ، شاید وقت نداره شما درک نمیکنی ، شاید از یسری از اخلاقاتون خوشش نیومده. همیشه اوایل رابطه این چیزا پیش میاد

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

ببین اولا که ممکنه بیشترش سو برداشت و تصورات ذهنی خودت باشه دوما خب به همون رفتار قبلت ادامه بده

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

والا عزیزم تو کف بودن به نظرم اصطلاح خوبی نیس. شاید دیگه نمیخواد باهاتون باشه ، شاید شما حساسی فکر م ...

خب من عصبی بودم بعدم خواستم از کلمه ای استفاده کنم که عمیق متوجه شید

نه بحث نخواستن نیست دیروز که همو ندیدیم ۵ ماهه همو دیدیم و وقتی میترسه اونموقع درست رفتار میکنه و خودش گفت که ازت خیلی خوشم اومده 

2742
خب من عصبی بودم بعدم خواستم از کلمه ای استفاده کنم که عمیق متوجه شید نه بحث نخواستن نیست دیروز که ه ...

شما چرا فکر میکنی اگر تو رابطه خودتو بگیری و سرد برخورد کنی عزیز میشی؟ اگر پارتنرت اینطوریه که با کم محلی بیشتر جذبت میشه خب ایشون سالم نیستن. نیازی نیس اینقدر درگیر یه ادم باشی. هر رابطه درس داره شمام درستو بگیر و یه انتخاب مناسب بکن

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
شما چرا فکر میکنی اگر تو رابطه خودتو بگیری و سرد برخورد کنی عزیز میشی؟ اگر پارتنرت اینطوریه که با کم ...

نه طرفم اینطور آدمی نیس ولی خودم اشتباه رفتار کردم بیش از حد افراطی رفتار کردم هرکسی هم باشه همینجوری میشه

نه طرفم اینطور آدمی نیس ولی خودم اشتباه رفتار کردم بیش از حد افراطی رفتار کردم هرکسی هم باشه همینجور ...

اگر از همون اول رابطه گیر دادی بیا خواستگاری و اینا خب یکم حق داره. بعد شناخت باید تکلیف رابطه رو می‌پرسیدی. شش ماه زمان خوبی بود. ولی گلم هر رابطه ای به ازدواج ختم نمیشه و اگر دیدی رابطه سردی شده تمومش کن 

شما چرا فکر میکنی اگر تو رابطه خودتو بگیری و سرد برخورد کنی عزیز میشی؟ اگر پارتنرت اینطوریه که با کم ...

خب ببخشید وقتی طرف فک کنه که عاشقشی و از بس که بودی و پیگیر بودی ، جوری که انگار عادی هستی، پس راهش چیه که عزیز بشی؟ من توضیح دادم که از اول اینجوری نبود و کلا عزیز بودم فقط بخاطر زیاده رویام اینجوری شدم و میخوام به حالت عادیمون‌برگردیم

2740
خب ببخشید وقتی طرف فک کنه که عاشقشی و از بس که بودی و پیگیر بودی ، جوری که انگار عادی هستی، پس راهش ...

شما میگی اگر من عاشق بشم پس طرف حق داره زده بشه. عشق افراطی مد نظرته؟یعنی مدام بهش بچسبی ، آمار بگیری، هی خودتو کوچیک کنی ؟ اگر اینطوریه بله طرف خسته میشه. غیر از این باشه شما حق داری تو روابطت احساساتت رو بیان کنی و هرچی خشک تر باشی به این معنی نیس رابطتت حفظ میشه 

یکی می‌ناله میگ من عکس دادم کاش نمی‌دادم

یکی میگ چرا دیگ ازم عکس نمیخاد 

واقعا فازتون چیه

فقط ازش فاصله بگیر و خودتو سرگرم کن تا باز بیاد دنبالت

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️)