2752
2734
عنوان

سفینه نور (هرکس حاجت روایی قطعی میخواد بسم الله)

| مشاهده متن کامل بحث + 10834 بازدید | 554 پست
سلام ی سوال داشتم من شروع کردم این 124000 صلوات رو و با همون نیت هایی ک اولش کرده بودم میخوندم تا ا ...

هرطوری نیت کردی عزیزم قبوله خیالت راحت 

تاپیک دومم معجزه حاجت روایی خودمه خواهرانه میگم بخونید همه شو اگر گره کوری دارید که هیچ جوری باز نشده ان شاءالله با ۱۲۴۰۰۰ صلوات باز میشه 
دو سه ماه بعد مامان و بابام رفتن کربلا و کلی ازشون خواستم که یادسون نره واسه من یه تسبیح تربت بیارن ...

قربونت برم ممنونم عزیزم هرچی داریم از عنایت امام زمان هست ، ان شاءالله که هرچی زودتر حاجتت روا بشه 

تاپیک دومم معجزه حاجت روایی خودمه خواهرانه میگم بخونید همه شو اگر گره کوری دارید که هیچ جوری باز نشده ان شاءالله با ۱۲۴۰۰۰ صلوات باز میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نازنین خانوم التماست میکنم جوابمو بده من الان در حال حاضر سحر دارم و روز سومه دارم بقره گوش میدم می ...

سلام عشقم گلی جان

اره میتونی برداری ببین برای باطل کردن طلسم و سحرت یه دستور عالی صفحه اول نوشتم اونم بردار ۴۷ روزه 

نازنین خانوم میشه جواب من رو هم بدین😭

جواب دادم گلی جون

سلام عزیزم من میخوام پیام مهم و ضروری برای کمک بهتون بدم تروخدا میشه درخواست منو قبول کنید 

همه درخواستا قبوله ولی کاش همینجا بگی بهتره آخه

سلام عشقم گلی جان اره میتونی برداری ببین برای باطل کردن طلسم و سحرت یه دستور عالی صفحه اول نوشتم او ...

مرسییی عشقممم😍😍😍❤️

*یا الله * یا صاحب الزمان اغثنی،یا صاحب الزمان ادرکنی،      ای امام غریبان  ای منجی گر عالم دستم را بگیر 🌱               ۳۱۳🌱💚اگر دل کسی رو شکستم از همینجا عذر میخوام حلالم کنید اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا گناهام رو ببخشه💚خدا انشاالله همه مادران منتظر رو فرزند سالم و صالح ببخشه و همه ی کودکانی که دچار بیماری هستند رو شفا بده💚🌱*یا الله*               انشاالله منم به زودی پسرمو درآغوش میگیرم💚🌱 قول دادم بزرگتر از مشکلاتم باشم❤️     اگر دوست داشتید بگید براتون حمد بخونم به نیت حاجتتون
همه درخواستا قبوله ولی کاش همینجا بگی بهتره آخه

سلام عزیزدلم ان شالله بحق امام رضا شاد و خوشبخت باشید عریزدل من سوال مهمی دارم خواهش میکنم اگر ممکنه جوابم بدید 

من ۲۵ سالمه و زیبا وباایمان تحصبیل کرده هستم و خانواده خوبی دارم ولی هنوز شخص مناسبی برای ازدواج پیدا نشد اصلا یا خواستگار ندارم یا همش ادمای افتضاحیه فک کنم برام دعا یا طلسم نوشتن مطمئنم من میخواهم ببینم چکارکنم چه ختمی چه چله ای فک کنم خودتون متاهلید اگر هرکاری کردید تروامام رضا بهم بگید من سیدم دعاهام میگیرم برات بگو بهم من تاقیامت دعات کنم ک مشکلم برطرف شه ازدواج کنم

00:14:13 | 1403/02/31

یا صاحب الزمان موانع ازدواج من و محمد و رفع کن ،با آبرو و سربلندی کنار هم به آرامش وخوشبختی  بر ...

الهی آمین 

یادش بخیر یه روزایی بود شبانه روز تسبیح دستم بود😅نمیدونم منو یادتونه یا نه ایشالله همه این جمع حاجت ...

ضرر نکردی دختر 

نازنین خانوم🙂 جواب من رو ندادین  من دچار سحر هستم و دارم بقره گوش میدم همزمان میتونم ختم رو ...

عزیزم خب تاپیک زدی قفلش کردی که

بله میتونی برداری صفحه اول همین تاپیک جدید یه باطل السحر گذاشتم اونم انجام بده همزمان راحته

عزیزم خب تاپیک زدی قفلش کردی که بله میتونی برداری صفحه اول همین تاپیک جدید یه باطل السحر گذاشتم اون ...

فداتون بشم❤️

*یا الله * یا صاحب الزمان اغثنی،یا صاحب الزمان ادرکنی،      ای امام غریبان  ای منجی گر عالم دستم را بگیر 🌱               ۳۱۳🌱💚اگر دل کسی رو شکستم از همینجا عذر میخوام حلالم کنید اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا گناهام رو ببخشه💚خدا انشاالله همه مادران منتظر رو فرزند سالم و صالح ببخشه و همه ی کودکانی که دچار بیماری هستند رو شفا بده💚🌱*یا الله*               انشاالله منم به زودی پسرمو درآغوش میگیرم💚🌱 قول دادم بزرگتر از مشکلاتم باشم❤️     اگر دوست داشتید بگید براتون حمد بخونم به نیت حاجتتون
2706