2752
2734
عنوان

شما با چه جراتی ازدواج می‌کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3294 بازدید | 170 پست
با کلی شروط ضمن عقد هم باز همین بساط هست من همه شرایط رو دارم بازم کلی قانون و راه درو داره

به قول دوستمون اگه بازم تمام این شرایطو داشته باشیم اگه واقعا طرف انسان نباشه چه فایده

چه زجریه یک درد یک مدت طولانی پشت سر هم تکرار بشه... کاش هیچ کس انتظار نمیکشید...کاش می شد خدا بغلمو با دستاش پر میکرد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به قول دوستمون اگه بازم تمام این شرایطو داشته باشیم اگه واقعا طرف انسان نباشه چه فایده

دراون صورت راحتترمیشه جداشد 

لازم نیست ادم موهاش رنگ دندونهاش بشن

اگه حق طلاق داشته باشه

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇

یه چیزی بگم...اینا درسته...ولی خب همه اینجوری نیستن..فقط باید شناخت داشته باشی..اگه شناخت نداشته باشی حتی این شرط ها هم ضمن عقد بذاری به قول دوستمون راه دررو زیاد هست...و اون به وجدان طرف مقابل برمیگرده..و یه چیز دیگه...اگه با این دید بدبینانه و جبهه گیرانه وارد زندگی بشی مشخصه که اون زندگی دوومی نداره..حتی اگه کلی شرط ضمن عقد گذاشته باشی..کمی مهربان تر و با دید بازتر و با شناخت بیشتر ازدواج کنیم☺😊😊

میپرسیم چطور سکوت کردند تا کربلا رخ داد ؟ چرا هیچ کس کمکی نکرد و مرگ بر یزید . آیندگان نیز خواهند پرسید(تصاویر یمن را دیدند😔) چطور سکوت کردند تا کربلای یمن رخ داد؟ چرا هیچ کس کمکی نکرد و مرگ بر آمریکا____________ ساسان سروش
با کلی شروط ضمن عقد هم باز همین بساط هست من همه شرایط رو دارم بازم کلی قانون و راه درو داره

دقیقن همینجوره..خیلی دفترخونه ها حتی با دوتا شاهد حاضر به تنظیم قرارداد این حقوق نیستند..بعضی قاضی ها هم سلیقه ای عمل میکنن..فکر کنی توی این شرایط سخت یک دختر با خیال سوار اسب سفید و گل و بلبل جواب بله رو بده!! داشتن شزوط ضمن عقد که در دفتر خونه تنظیم شه باز میتونه در آینده کمک حال زنها باشه

Be the change you want to see in the world

همشو خوندم ممنون از تاپيكت ولي مردا خرشون كه از پل گذشت ديگه بعد ازدواج نميان چيزيو امضا كنن و تو سند قيد كنن

اونموقع كه داغن(قبل ازدواج)بايد اينكارو كرد

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
فمینیست بودت فحش نیست عزیزم..همه این جبهه گیریها از روی ناآگاهی و نداشتن اطلاعات هست..چه کسی تضمین م ...

منم میدونم فحش نیست وگفتم!!

شما خیلی بدبینانه به زندگی نگاه میکنین اگه اینجوری حساب کنین کل زندگی یه ریسکه پس به فرض دانشگاه نرین چه کسی تضمین میکنه شما تحصیل کنین و در نهایت شاغل شین؟؟!

من خیلی موردها دیدم که مردها بدبخت ازدواجشدن شدن!!

با کمی شناخت  و گذشت دوطرف میشه زندگی خوبی ساخت

ببین اگه ما اینا رو میتونستیم بخونیم که الان امار مطالعمون اینقدر پایین نبود.

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

[QUOTE=43305700]به قول دوستمون اگه بازم تمام این شرایطو داشته باشیم اگه واقعا طرف انسان نباشه چه فایده[/Qاين فايده كه ميتوني از دست كسي كه آدم نيست خلاص بشي

نميتونه بهت بگه همينه كه هست