2752
2734
عنوان

یکساعت اقدام کردم به خودکشی برای ششمین بار ولی این بار قطعیه 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1704 بازدید | 114 پست
مشکل همینه، مگخ نمیخوای موفق شی؟ پس زده نشو، کم نیار، بچه پررو باش، بگو از در نشد از پنجره، باید بهش ...

خیلی لج کردم و نزاشتن

مثلا از عمد شارژ و نت نیمخرن که تو تلگرام فیلم آموزشی نبینم

پول کتاب تست و... که بماند

خیلی اذیت میکنن

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
من دختری هستم که با دردو رنج بزرگ شدم زندگی کردم نفس کشیدم مشکلی با درد ندارم ولی مگه میشه همه ی د ...

اگر خودت نبندی نمیشه 

درد و رنج رو خوب میفهمم 

گفتم که بخوای نخوای دنیا عجین هست با این 

سال های سال درد و مصیبت از دست دادن و ترس از دست دادن داشتم 

عشق و پدر و مادر و.... 

خیلی هم پیش اومد حس کردم تهش هستم

حتی منم یه روز آرزوی مرگ کردم 

حس کردم دنیا دیگه چیزی برای خوشحال مردنم نداره 

رفتم تو حرم و زار زار گریه که خودمو نمیخام بکشم که خدا رو هم از دست بدم

خودت دعا کن همین جا بمیرم

یک ساعت زیر چادر و گریه تو حرم

بعد که دیدم چاره ای نیست و باید بیام بیرون آروم تر بودم 

هنوز یه کم حس ناامیدی بود 

زمان برد تا آروم شدم

زمان زیادی گذشت تا به مهم ترین دستاورد زندگیم رسیدم 

اونم این بود که باید یاد بگیرم از دنیا خود خدا رو بخوام و رضایت داشته باشم به هر چی هست

الان خیلی چیزا ندارم از مادی و معنوی حتی پدر و مادر 

ولی خود خدا آنقدر تو قلبم نشسته قشنگ که دیگه احساس کمبود نمیکنم

دیگه برای نداشتن چیزی غصه نمی‌خورم 

اگه غصه دلمو بگیره یه کار میکنم

روضه حضرت زهرا یا حضرت زینب

داغون میشم بعد آروم میشم

مصیبت های حضرت زینب که متاسفانه ما به چشم یه اتفاق تاریخی نگاه می‌کنیم خیلی وحشتناکه 

تو بچگی مادر جوونش و جلوی چشم بچه ها شهید کردن امام حسن و مسموم کردن امام حسین و جلوی چشمش شهید کردن 

بهترین بنده های خدا رو 

اسارت هم که نگم چه دردی هست برای یک زن

الانم اشکم میخواد دربیاد مصیبتاشون و که گوش می‌کنم غم خودم یادم میره

میگم خوب دنیا همینه وگرنه از اونها بهتر کسی نیست اونها هم این همه درد کشیدن چون یاد گرفته بودن رضایت و

پیشنهاد میکنم یه روضه گوش کن 

یا مناجات حاج محمود خدایا ببخش دیوونه کننده س

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی تو خیلی خوبی کاش یکی تو خونمون مثل شماها بود💔

عزیزم❤️❤️

نبینم غصه بخوریااا 

یه لحظه نفس عمیق بکش سعی کن به غم هات فکر نکنی این کارو فقط برای آرامش خودت انجام بده

میدونم شرایط سختی داری منم کنکوریم تا حدی درکت میکنم واقعا . بشین لیست کارایی که حالتو خوب میکنه بنویس ببین کدومارو میتونی با توجه به شرایطتت انجام بدی که حالتو بهتر کنه

زبانت معمار است و حرف هایت خشت خام... مبادا کج بچینی دیوارِ سخن که خواهد ریخت بنای شخصیتت💖💫

یه چیز بگم بین خودمون بمونه ❤️🌱  تو این دنیا هیچکس اندازه ی خود ادم نمیتونه به فکر خودش باشه ، پس با خودت مهربون باش و هوای خودتو داشته باش  اگه بقیه نا امیدت کردن خودت به خودت امید بده ، اگه بقیه تشویقت نکردن خودت خودتو تشویق کن ، خودتو دست کم نگیر هیچ وقت 💫

زبانت معمار است و حرف هایت خشت خام... مبادا کج بچینی دیوارِ سخن که خواهد ریخت بنای شخصیتت💖💫
2731
یه چیز بگم بین خودمون بمونه ❤️🌱  تو این دنیا هیچکس اندازه ی خود ادم نمیتونه به فکر خودش باشه ، ...

قربونت برم

مواظب قلب مهربونت باش

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
اسی جون سالمی ؟ بهتری الان ؟

حس میکنم دردو دل با شماها بهترم کرد دلم خالی شد می‌خوام برم دوش آب سرد بگیرم

قربونت برم مواظب قلب مهربونت باش

خدانکنه عزیزم ❤️

تو هم مواظب خودش باش دختر باهوش ❤️😘

خدانکنه عزیزم ❤️ تو هم مواظب خودش باش دختر باهوش ❤️😘

امیدوارم به هرچی که میخوای برسی تو کنکور موفق بشی

هر سوالی راجبع نحوه مطالعه و افزایش تراز خواستی حتما بهم بگو 

من از نهم واسه کنکور میخوندم ولی امسال نمیدم حالم خوب نیس اصلا 

البته قبلن کلی المپیاد دادم این کنکور شاید هزارمین ازمونم تو زندگیم بوده باشه

هر سوالی داشتی حتما ازم بپرس

امیدوارم به هرچی که میخوای برسی تو کنکور موفق بشی هر سوالی راجبع نحوه مطالعه و افزایش تراز خواستی ح ...

چقدر تو مهربونی 🥺❤️❤️ ممنونم عزیزم برام دعا کن هر چی صلاحمه برام اتفاق بیفته منم برای آرامشت و موفقیتت دعا میکنم ❤️😘

اگه سوالم داشتم میام توی آخرین تاپیکی که گذاشتی میپرسم دمت گرم 😁