2733
2734
عنوان

دیروز مادرشوهرم اینا جایی بودن بعد واساشون غذا شوهرم گف بفرست

| مشاهده متن کامل بحث + 599 بازدید | 29 پست
جاری شما چه بدجنس شماهم دیدی مادرشوهرتوبگو واسه خودمون پختم ومیخواستم نمونه شوهرم گفت مامانم بیرون ب ...

چ میدونم خیلی ناراحتم😔

🙃و خدایی مهربان تر از حد تصور🙃
ن از قبل نگفته بود همین ک رسید خونه گف منم غذام پخته بود

خوب پس اگر مادرشوهرت حرفی زد بگو اع غذا خودمون بود دادیم دیگه همون قدر گوشت تو خونه بوده شوهرم چند دوزه یادش میره گوشت بخره حساب کار دستش میاد دیگه هم از این کارا نکن البته شاید خود جاریت میخاد بگه میزاره دهن مادر شوهرت 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اون مثل مادر شوهر عفریته منع اگه خودمو واسشون بکشم اخرهم یچی پشت سرم میگن

همینو بگو ، من واسه خاطر شوهرم میزنم ب بیخیالی.... 

همیشه آشی کله پاچه ایم بپزم امکان نداره بدون اونا بخوریم بچه اخرم شوهرم هست خیلی دلسوزی میکنه براشون

2731
خوب پس اگر مادرشوهرت حرفی زد بگو اع غذا خودمون بود دادیم دیگه همون قدر گوشت تو خونه بوده شوهرم چند د ...

اره اگ دیدمش میگم کم پخته بودم شوهرم اطلاع نداده بود

ببین اگ دیدیش یجور رفتار کن مثلا جاریت چیزی نگفته بگو مادرجون شرمنده اگ غذا کم بود اخه زیاد درست نکر ...

زیاد رو میدین به مادرشوهر....مگه ادم برای هر کاری کرده جواب بده...مادر فقط به مادر خودتون بگین....

همینو بگو ، من واسه خاطر شوهرم میزنم ب بیخیالی....  همیشه آشی کله پاچه ایم بپزم امکان نداره بد ...

خدایی من مثل شما بیشترن نمیتونم بیخیال باشم اخه یه حرفای میزنن که هرسم میگیره منم سر شوهرم خالی میکنم😂بعدش شوهربچه ننس بچه دوتا مونده به اخره

مطمئنی جاریت راست گفته یا پیاز داغش رو زیاد نکرده ؟ 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم

من از بیرون بیام یا حاضری یه چیزی درست میکنم یا از بیرون سفارش میدیم از کسی انتظار ندارم واسم غذا بیاره و اگه بیاره حتی سیب زمینی خام هم باشه ممنونش میشم!

شما هم برای رضای خداوند خانومی کردی عزیزم و غذا دادی و فقط از خداوند انتظار تشکر وپاداش داشته باش و ابدا به حرفای بنده هاش توجه نکن🌹

2706