2733
2734
عنوان

چرا میگن قورمه سبزی جنوب معروفه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2228 بازدید | 145 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا میگه نمیدونم چی میگی برا خودت😐فحش نداد 

لیوه و چیزی که گفت رو هرکسی معنیش رو میدونه...از اولم این خانم کلا با من مشکل داشت...مشکلی نداره ترجمه لری و... هست...

نی نی یار خودش قضاوت کنه

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
2731
شوشتر و جی اس فامیلیت چیه هم محله ای هستیم

نه جاده صاحب الزمان (عج) نیستم

js هم همینطور زدم هر چی میزدم نمیگرفت

مهدی جان باتو دراین مسیر می مانم/تاابد با غدیر می مانم♥من غدیری ام😍
لیوه و چیزی که گفت رو هرکسی معنیش رو میدونه...از اولم این خانم کلا با من مشکل داشت...مشکلی نداره ترج ...

لیوه فحشه؟

کلو و لیوه اکثرا اصلاح رو زبون لراست 

خدا شفات بده 

به حضرت عباس کاربری دست سه نفره هی نپرسید چرا یجا کنکوری ای یجا متاهل یجا فلان اه شماره نداشتیم عامو اینم بزور پیدا کردیم  
لیوه فحشه؟ کلو و لیوه اکثرا اصلاح رو زبون لراست  خدا شفات بده

*اصطلاح

به حضرت عباس کاربری دست سه نفره هی نپرسید چرا یجا کنکوری ای یجا متاهل یجا فلان اه شماره نداشتیم عامو اینم بزور پیدا کردیم  
من کوردم ولی لریم فوله😂هم لری بختیاری هم لری خرم ابادی😘

مهم کوردی ایفمم رود❤️

لیوه و چیزی که گفت رو هرکسی معنیش رو میدونه...از اولم این خانم کلا با من مشکل داشت...مشکلی نداره ترج ...

برو بچه برو نی نی یار بیکار بیاد به تو محل بده

لیوه ای اگه عاقل بودی حرف مفت نمیزدی

مهدی جان باتو دراین مسیر می مانم/تاابد با غدیر می مانم♥من غدیری ام😍
عزیزم لیوه همون دیوونه شوخی فارساست😐

عی لر بود لیوه رو فحش حساب نمیکرد 

مث اصفهانیا که خره براشون فحش نی یا شیرازیا که عامو رو زبونشونه لرا هم کلو و لیوه میگن تو جمله هاشون 

2706