2752
2734
عنوان

کیا تو سن خیلی کم فشارخون دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 73 پست
خب خداروشکر مرسی عشقم 👌❤️

قربونتتت

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی پستت علی بود  ایول

کدوم عزیزم متوجه نشدم

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
2731
بعد گشادی دریچه یا تنگی دریچه داری یا یه چیز دیگست ؟ 

نمی دونم دقیقا 

شلی دریچه میتراله بقیه اش نارسایی زده بود دقیق نمیدونم چیه 

خداروشکر خیلی اذیتی نداره برام تو بارداری خیلی بهم فشار اومد 

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دریچه میترال که چیز خاصی نیست اکثر خانما دارن ولی به من گفتن برای دریچه تریکوسپید و ریوی و فشار خون ...

اون قرص حتما پرانول واسه تنظیم ضربان آسپرین نمیدونی چرا بهت داد ؟

اون قرص حتما پرانول واسه تنظیم ضربان آسپرین نمیدونی چرا بهت داد ؟

نه پرانول نیست پرانول که دیگه میشناسم یه اسم دیگه داره نه نمیدونم چرا آسپرین دادن زیاد سوال نمیپرسم ازشون 

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه پرانول نیست پرانول که دیگه میشناسم یه اسم دیگه داره نه نمیدونم چرا آسپرین دادن زیاد سوال نمیپرسم ...

خوبه پس استرسی نیستی حالا من دکتر میرم کلی سوال باید کنم خخخ من خودمم شلی دریچه دارم

همین پست  یا همون تاپیک

خداروشکر ک کمک کرد بهتون عزیزم

من والا فشاربالا و تپش قلب دارم روزی دوتا پروپرانول میخورم و دارم سعی میکنم یه مقدار کاهش وزن داشت ...

عریزم بالا میره چ حالاتی داری با دوتا پرانول ینی اوکی میشه فشارت

عریزم بالا میره چ حالاتی داری با دوتا پرانول ینی اوکی میشه فشارت

سردرد ، یه حالت خفگی و بیشتر از همه تپش قلب خیلی‌ زیاد ، بعضی وقتا هم حالت تهوع ، راستش من مرتب فشارم رو نمی‌گیرم اما زود به زود میرم درمانگاه قبلاً همیشه بالا بود الان که رژیم میگیرم و روزانه دوتا پروپرانول میخورم و مصرف نمک رو هم خیلی کم کردم الان مثلاً اکثراً رو ۱۰ ، ۱۲ هست اما این روتین که بهم بریزه فشارمم بهم می‌ریزه اما تپش قلب زیاد کلاً باهام هست 

_گفتند:داروی دل چیست؟                                                                       _گفت:از مردمان دور بودن.
سردرد ، یه حالت خفگی و بیشتر از همه تپش قلب خیلی‌ زیاد ، بعضی وقتا هم حالت تهوع ، راستش من مرتب فشار ...

چقد مثل منی:)

دقیقا علایمت و همه چیت

زود ب زود میری درمانگاه چیکار میکنی عزیزم

سردرد ، یه حالت خفگی و بیشتر از همه تپش قلب خیلی‌ زیاد ، بعضی وقتا هم حالت تهوع ، راستش من مرتب فشار ...

ببین من فشارم میره بالا ی خالت بی قراری انکار اصلا نمیتونم با کسی حرف بزنم