2752
2734
عنوان

وام ازدواج🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️

| مشاهده متن کامل بحث + 952 بازدید | 111 پست
عره خو جوری ایوشی و ریوما نچید چمان هامه روبروت🤷‍♂️

شوخی کردم معنی شوخی که فهمید

اگه یه روزی برگشتم نی نی سایت یا با کاربری دیگه ای اومدم  بدون هیچیم تو دنیا درست نیست ،،،یا حق خداحافظ                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوخی کردم معنی شوخی که فهمید

جنبم فره کوره سرم اشتباهیش بیده لیم هم با خنده از دنیا میرم چونکه میدونم خوبی ازت بدل نمیگیرم..هیمان فرد منگه بشناسیدم

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
جنبم فره کوره سرم اشتباهیش بیده لیم هم با خنده از دنیا میرم چونکه میدونم خوبی ازت بدل نمیگیرم..هیمان ...

مه چکاردم بشناسمد یا نه

اگه یه روزی برگشتم نی نی سایت یا با کاربری دیگه ای اومدم  بدون هیچیم تو دنیا درست نیست ،،،یا حق خداحافظ                 

اون دیگه کارمزد نیست قشنگ نزوله 

ما سال 98 گرفتیم نفری 50 تومن نزدیک ده تومنم اضافه دارن میگیرن سه سال دیگه مونده تا تموم شه ماهی 600

در مورد مودی بودن خردادیا همینو بگم که ، شب موهامو چهل گیس کردم که وقتی بیدار شدم یه موی فر ناناز داشته باشم ولی فرداش موهامو باز کردم و اتو کشیدم😃فحش ندیناااا....    (یه چیزی 🤭 اگه یوتیوب دارین کانال shinenshid رو دنبال کنین و حمایت کنین خیلی خفنن خودم تازه پیداشون کردم ) هی تو  نبینم از امضام سو استفاده کنیاااا                                                                                           گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی
ربطی ب جانبازی نداره  😐350 هست کلا اونم فک کنم 25 ب پایین

ن بخدا اینا ک خودشون جانباز یا پدرشون ایثارگر و یا جانباز دوبرابره 

ن بخدا اینا ک خودشون جانباز یا پدرشون ایثارگر و یا جانباز دوبرابره 

نمیدونم یکی از فامیلامون جفتشونم 25 ب پایین بودن 350 دریافت کردن

با من جروبحث نکن گوهمم نخور😂😐 نی نی یارو تگ میکنم ضایع میشیو تعلیق🤣👋🏽
اون دیگه کارمزد نیست قشنگ نزوله  ما سال 98 گرفتیم نفری 50 تومن نزدیک ده تومنم اضافه دارن میگیر ...

انصافا خیلی زیاده یدفع۴۰تمن بدی ماه ب ماام ۹تمن فقط قسط بدون هزینه های دیگه

یه سوال این کارمزد که میگین چجوریه؟ یعنی هرسال باید یه مبلغ سنگین پرداخت بشه؟ یامنظور همون پولیه که ...

همون روزی ک وامون بدن ی مقداری بر میدارن بعد قسط بندی میکنن و هر سال کارمزد میگیرن بستگی ب پولی ک میدن 

2706