2752
2734
عنوان

با این درصدا رتبه کنکورم چند میشه ؟خوایم نمیبره🥺🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 5438 بازدید | 156 پست
این ام اس بوک واقعا معتره با معدل هجده و نیم امسال داده ۸ تا ۱۱ هزار فقط دقت کن معدل هجده امسال اگ ...

ببخشید خب الان تکلیف من چیه خیلی معدلممم داغونه حتی ترمیمم کنم ک انگار فرقی نداره داره؟

خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)❤️میشه همیشه نگاه قشنگت رو زندگیمون باشه 🥰میدونم که همیشه هوای این بنده حقیرت رو داری!🥲                                                                          
ببخشید خب الان تکلیف من چیه خیلی معدلممم داغونه حتی ترمیمم کنم ک انگار فرقی نداره داره؟

ببین عزیزم بعد ترمیم معدلت ثابت میمونه اما اون نمره هایی که ترمیم کردی و بالا رفته حتما تاثیر خوبی رو کنکورت میذاره

من این هجدهو نیمو خودم حسابه کردم وگرنه حق بانوعه معدل عوض نمیشه اما تو گوگل بزنی محاسبه معدل نهایی و نمده هاتو وارد کنی معدل جدیدتو میبینی

درحالت کن نگران نباش ترمیم کنی تاثیر داره

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی عالی زدی که😍😍

ترمیم کن حتما معدلتو برسون به بالای ۱۸ و نیم 

برای کنکور تیر هم یه بسته کنکوریوم بگیر همش و ازخودت امتحان بگیر با همین روند حتما پرستاری دولتی قبول میشی

ببین عزیزم بعد ترمیم معدلت ثابت میمونه اما اون نمره هایی که ترمیم کردی و بالا رفته حتما تاثیر خوبی ر ...

انشالله ممنونم🫰🏻🥰

خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)❤️میشه همیشه نگاه قشنگت رو زندگیمون باشه 🥰میدونم که همیشه هوای این بنده حقیرت رو داری!🥲                                                                          
2731

رهگذر جانم، خیلیییییییی برات خوشحال شدم. مطمئنم اگه همین ادامه درصدات بدی بهتر میشه با معدل بالا میتونی رشته تاپ بیاری♥️

اشکالی ندارد بپرسم زیست چه مدت خوندی و چجوری؟

نور خدا که بسته شد به میله و علمی که اثبات نکرد این شکست.
سلام اجی گلم خوبی 🥺🥺🩵🩷🩵؟؟؟ چطوری حالت چطوره دلم برات تنگ شده‌بود  بنطر تو درصدام چطوره با ...

قربونت ..بنظرم برای تیر بیشتر تلاش کن.. تو صددرصد خودت رو بزار.. هرچی بیشتر تلاش کنی نتیجه بهتر میشه

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 
سخت باشه طوری نیست من زیست و شیمی جوری خونده بودم ک سخت و اسون برام مهم نبود اینقددم کم زدم چون من ز ...

عزیزم منم همینجوری خونده بودم اما ریاضی کلا نخونده بودم سر جلسه قفل کردم مخصوصا فیزیک هیچی نتونستم بزنم   چیکار کنم بنظرت خانوادم بفهمن میکشنم 

رهگذر جانم، خیلیییییییی برات خوشحال شدم. مطمئنم اگه همین ادامه درصدات بدی بهتر میشه با معدل بالا میت ...

وای واقعا🥺🥺🥺🌹🩷🌹🩷🩷 بخدا خیلی انرژی داد نظرت بهم ممنونم ازتون از هنه کسایی با کامنتاشون حال منو خوب میکنن بهم انگیزه و حس زندگی و امید میدن واقعا ممنونم ازتون🥺💚🩵 

ینی میگی اینجوری ادامه بدم رشته تاپ میارم 

من دیروز حالم خیلی بد شد فقط ۴ ساعت گریه میکردم امروزم گریه ام گرفت چون من روی سنم حساسم خیلیا میگن سنت زیاده حتی میبینم ۵ سال از من بچه تره درصداشون بهم میگن خیلی بهتر زدن بغض میکنم😭😭😭 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
رهگذر جانم، خیلیییییییی برات خوشحال شدم. مطمئنم اگه همین ادامه درصدات بدی بهتر میشه با معدل بالا میت ...

وای باورم نمیشه ی چند نفر گقتن زیست چطور خوندی 😭🩵 اخه حس خوبی بهم میده حس موفقیت اینک ازم میپرسین حس زندگی این همه مدت من شکست خوردم تو سری خوردم الان ازم بپرسن چی خوندی ی حالی میشم حال بد ن ها ی حس امید میگیرم 🥺🥺 

من زیست اول کتاب میخوندم ریز بعد فیلم فرهنمدنیا ماز میدیدم بعدش کتاب پینوکیو میزدم ریز ب ریز تحلیل میکردم و بعد تستای قلم چی

وای واقعا🥺🥺🥺🌹🩷🌹🩷🩷 بخدا خیلی انرژی داد نظرت بهم ممنونم ازتون از هنه کسایی با کامنتاشون حال من ...

قشنگم این کارنامه رو ببین با این درصدا چون نهاییش خوب داده رتبه 2700 شده، پزشکی هم می‌تونسته بزنه.

من مطمئنم میتونی، فیزیک اگه خودت فکر می‌کنی درسته قضاتی ببین درصدت میاد بالا.

با این درصد زیست قطعا پزشکی قبول میشی.

چیزی نمونده تا به حقت برسی♥️ به حرفاشون اهمیت نده، خیلی بزرگ تر از تو هستن میان تازه پزشکی میخونن. هرکسی بسته به مسیر زندگیش مشکلات خودشو داره، تو خیلی قوی که تا اینجا اومدی.

نگو اگه نشه چی بگو اگه بشی چی؟ چقدر روزای خوبی در انتظارته و حالت خوب میشه.

بهت ثابت شد استعدادش داری، فقط شرایط اجازه نداد تا الان موفق بشی.

فقط ادامه بده قطعن قطعن موفق میشی♥️

خیلی عالی زدی که😍😍 ترمیم کن حتما معدلتو برسون به بالای ۱۸ و نیم  برای کنکور تیر هم یه بسته ...

چشم عزیزم همین میکنم این کنکور آمادگی کامل نداشتم اون میخوام کامل آمادگی پیدا کنم🥺🩵

وای باورم نمیشه ی چند نفر گقتن زیست چطور خوندی 😭🩵 اخه حس خوبی بهم میده حس موفقیت اینک ازم میپرسین ...

مرسی عزیزم گفتی منم همین استراتژی سعی میکنم انجام بدم♥️

حالا فکر بلاخره قبول شدی🥲 اون حس خوب چند برابر این حسه.

قشنگم این کارنامه رو ببین با این درصدا چون نهاییش خوب داده رتبه 2700 شده، پزشکی هم می‌تونسته بزنه. ...

قربونت برم من عزیزه دلم اجی این ی خورده کنکور آسون بود ینی درصد همه میاد بالا اگ مث ۴۰۲ ک بود عاره از خوشحالی کلاهم مینداختم تو هوا ولی اخه آسون بود☹️💔 

همه بعد آزمون خوشحال بودن همههه 

حالا من آمادگی کامل نداشتم برنامه دارم نهایی رو معدلم ببرم روی ۱۹ و بقیه درسای کنکورم بخونم ی چند تا فصل مونده و جمع بندی کنم 

برام دعا کن🥺🥺🩷🩵🩷🩵🩷

بخدا من همین امروزم توی خونمون دعوا بود دعوای شدید اما تو بدترین شرایط دارم تلاش می‌کنم 

ولی خب وسواس فکری دارم از این سن کوفتیم 

مرسی عزیزم گفتی منم همین استراتژی سعی میکنم انجام بدم♥️ حالا فکر بلاخره قبول شدی🥲 اون حس خوب چند ب ...

عاره همونایی ک سنم میکوبن تو سرم تهش میگن حیف ما هم تلاش نکردیم ... و زود رفتیم ی رشته خوندیم ....

2706