2733
2734
این جالبه؟😐 کلا ما هم رسم داریم جهیزیه‌ و عروسی و خرج هنابندون و.... رو میدیم دختر فقط باید واسه خ ...

جالبم نباشه از من کاری ساخته نیست😂

کمر پسرای تهرانی میشکنه اگه واقعی باشه..

انتهـای هـر اوجـی نشسـتن اسـت..!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
این جالبه؟😐 کلا ما هم رسم داریم جهیزیه‌ و عروسی و خرج هنابندون و.... رو میدیم دختر فقط باید واسه خ ...

اصلا تهرانی اصیل حنا بندون نداره

خدایم برایم کافیست،🤍🌱کاربری دست چند نفر است
از قدیم کفتن به تهرانی ها دختر بدین ولی ازشون‌دختر نگیرین در. نتیجه>>>مردای نهرانی خوبن

اینو برعکسشو در مورد ترک ها نمیگفتن؟

ضرب ‌‌‌‌‌‌‌‌المثل جدید چرا اختراع میکنید. 

خمش باش خمش باش در این مجمع اوباش
:\ کجاشون جذابه😂 هر روز صدای کلفت میشنوم

دوست تلفنی ترک داشتم جوری صداش جذبه داشت بند دلم پاره میشد با حرف زدنش🤤

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰

من تازه دخترم رو شوهر دادم  جهیزیه کامل دادمو هیچ تواقی از دامادم نداشتم چون برا  زندگی دخترم بوده الهی که همه خوشبخت بشن  جشن عقد همراه با پذیرای شام  همه با خانواده عروس بودنو دامادم خیلی قدر دان هم هست 

ترک نیستم فارسم ولی ترکا پسرو دخترشون خوشگلن لعنتیا

اون کردان عزیزم که دختراشون خوشگلن

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2706