2733
2734
عنوان

صدا از طبقه پایین میتونه میره بالا؟وای خیلی استرس دارم لعنت ب من

| مشاهده متن کامل بحث + 5369 بازدید | 158 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من کلا ۲۸ سالمه و پسره ۲۷ .. اصلا تو رابطه نرفتم ،پیش زیاد داشتم. ولی این مورد پسره جلو نمیاد ،است ...

خودت بهش بگو خلاص کن قضیه رو

میخوای همین امروزم بهش بگو

دیگه راحت بشی 

خودت بهش بگو خلاص کن قضیه رو میخوای همین امروزم بهش بگو دیگه راحت بشی 

اخه ، اون منو نمیشناسه 

کلی هم زیرآبم زدن ، ی چی شده که پسره هار شده...

میخوام سر حرف باز کنم ولی اگه پیام بدم یعنی خودم کوچیک کردم...

شاید طرف رو تخت خوابیده باشه ولی معمولا صدا از بالا میاد پایین از پایین نمیره بالا

چرا میاد من هر صبح با صدای جیغ زن همسایه پایینیمون بلند میشم ک میگه ابولفضلللللل سگ پدر پاشو مدرست دیر شددددد 😂😂😂

💛من میتونم💚باید بتونم🤍

صدای طبقه پایین رو تا حالا نشنیدم با اینکه زمین میخوابیم فقط زمانی صدا میاد که مهمون داشته باشن و بلند حرف بزنن ولی صدای طبقه بالا و واحد کناریمون کلا تو خونه ماس😐

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
اره استوری کن بد یه جمله غمگینه عاشقانه هم کنارش بزن😁

قبلا به متن عاشقانه لایک و ریپلای نزده الان با ۵کس خودم 

آن فالو میکنه 😅

راستش نمیخوام برا خانومم بد بشه که...تو بیمارستان خالم یکی از روسای هست.

اخه ، اون منو نمیشناسه  کلی هم زیرآبم زدن ، ی چی شده که پسره هار شده... میخوام سر حرف باز کنم ...

خو بزار بگذره

استوری بزار یخورده بزار قشنگ بشناست و از روحیاتت تو استوریا بگو

بعد شاید اومد جلو

2706