2733
2734
عنوان

میشه قبل از اینکه بمیرم یه خواهشی ازتون داشته باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 56 پست
معلومه ادم مهربونی هستی توی این برهوت محبت حیفه ادمایی مثل تونباشن ازخدامیخوام بهت عمرطولانی پرازشاد ...

مهربون  بودن تو این دنیای بی رحم  خیلی سخته

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیا تاپیکم برای حضرت علی اصغر توسله ان شاالله آروم شی

صلوات فرستادم قبلا عزیزم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
بیا بغلم

اونقدر گریه کردم که چشمام صفحه گوشی رو درست نمی بینه

2731
چرا گریه کردی

بخاطر آدم پستی شدم

مریضم برام سخته سلامتی آدم ها رو ببینم

بدبختم برام سخته خوشی آدم ها رو ببینم

بچه ندارم برام سخته برام بچه دار شدن آدم ها رو ببینم

حاضرم بمیرم ولی اینقدر پست نشم

ن تو ادم پستی نیستی عزیزم بوس به صورتت

چرا آدمی که نتونه خوشی آدم ها رو ببینه پسته

ن این حس طبیعیه تو گل هستی 

ممنونم ازت

بخاطر آدم پستی شدم مریضم برام سخته سلامتی آدم ها رو ببینم بدبختم برام سخته خوشی آدم ها رو ببینم ب ...

عزیزم ادمیزاد ذاتا موجود حسودیه این خصلت تو وجود همه هست پس خودتو سرزنش نکن

شما همیشه میگی مریضم ولی هیچوقت نگفتی بیماریت چیه؟ مگه درمان نداره؟ بخاطرهمین بیماری نمیتونی بچه دار شی؟

مگر دنیا ب آخر رسیده تاپیک قبلت خوندم .چرا خودت عذاب میدی خب زندگیت بکن وقتی کسی چیزی بهت نگفته 

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
بخاطر آدم پستی شدم مریضم برام سخته سلامتی آدم ها رو ببینم بدبختم برام سخته خوشی آدم ها رو ببینم ب ...

نه اصلا بد و حسود و پ..نیستی

طبیعتا آدمیزاده قربونت برم

جانم از ته دل دعات میکنم

منم مثل تو دل شکسته ام

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
عزیزم ادمیزاد ذاتا موجود حسودیه این خصلت تو وجود همه هست پس خودتو سرزنش نکن شما همیشه میگی مریضم ول ...

درمان داره ولی مت دیگه دنبال درمان نرفتم

2706