2752
2734
عنوان

من دارم الکی از شوهرم جدا میشم؟ شما بیاین بگید دو دل شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 42 پست
یعنی خوب شد؟ 

خودت چی فکر می‌کنی با این جوابم؟

شوهر خوب ساختنیه

با مهارت و مدیریت و زنیت

نه تهدید و قهر و سلطه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه جدا نشو من از محضر برگشتم خونم تاپیک آخرم

تا یه جاهایی خوندم افرین بهت

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

عجله نکن برا جدایی.مخصوصا اگه بچه داری چون خصوصیات خوب هم زیاد داره.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2731
نه جدا نشو من از محضر برگشتم خونم تاپیک آخرم

فقط متن اول آخرین تاپیکت رو خوندم، واقعا عالی و درست گفتی 

برات آرزوی خوشبختی میکنم 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.
یعنی خوب شد؟ 

بچه داری؟

دیگه نمیتونی راحت تصمیم بگیری بری

الان خواهرشوهرم جداشده

خودش اونور صبح تاشب سرکاره

خودش ک کارشو دوس داره بش خوش میکذره

بچه بنده خدا تا قبل مدرسه پیشش بود

الان دوساله پیش باباشه

گاهی چند روز میاد اینجا

مامانش ک کلا زیادباش نیست

ولی عاشق مامانش و خانواده مامانشه

پسر ب شدتتت باهوش و دل رحم

دله ادم کباب میشه وقتی میگع مامانجونمو زیاد دوس ندارم،بابامم ک نیستش.حتی بوه های فامیل باباشو دوس نداره

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

آبجی اگر دست بزن نداره تحملش کن شاید درست بشه طلاق تو این گرونی مخصوصا اگر خانواده پشتت نباشن آدمو داغون میکنه دیگه خودت باید از پس مخارجت بربیای ومن همچو روزای سختی کشیدم  شرایط روحی بعد طلاق روح وجسم آدمو داغون میکنه ودیگه توان برا کار تا مدتها شاید هم برا همیشه افسردگی بیاد سراغ آدم. نتونی از پس  مخارج خودت بر بیای  باعجله تصمیم نگیر گلم

فقط متن اول آخرین تاپیکت رو خوندم، واقعا عالی و درست گفتی  برات آرزوی خوشبختی میکنم

قربونت ممنونم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
آبجی اگر دست بزن نداره تحملش کن شاید درست بشه طلاق تو این گرونی مخصوصا اگر خانواده پشتت نباشن آدمو د ...

دست بزن داره اما خداییش نه این که بگیردم زیر مشت و لگد چند سال بود نمیزد این بار اخری یه حمله کرد طرفم ولی اونطور نبود. 

من میدونم یه عده با من چپ افتادن از این به بعدم دیگه با اون یه عده هیچ کاری ندارم لطفا کسایی که از عاطی74 بدشون میاد نیان تو تاپیک اینجا تنها محیط درد و دل منه میخوام اینجا رو داشته باشم.
دست بزن داره اما خداییش نه این که بگیردم زیر مشت و لگد چند سال بود نمیزد این بار اخری یه حمله کرد طر ...

وااا مگه با ساطور بهت حمله نکرد؟ میخواست خفه ات کنه؟ چرا انقد کاراش برات عادی شده؟ مسلما مثل همه این سال ها بازم میخوای آشتی کنی. ولی فقط خواهرانه میگم لطفا بچه دوم نیار که زندگی یکی دیگه رو هم این وسط خراب کنی.