2733
2734

صد درصد نمیتونی نسبت به این حرفا بی تفاوت باشی ولی پیش بقیه بگو که همینجوری که هستی خودتو دوست داری  همیشه جوری باش که کسی نتونه درموردت نظر بده

فقط واسه خودت زندگی کن نه بقیه

و امااا نامزدت بگو مگه چشات نمی دید کور بودی؟؟نمیدی 

بنظر من ادامه دادن با این ادم درست نیست و فقط خودتو شخصیتتو غرورتو اعتمادبنفست رو نابود میکنه 

و اینکه تا وقتی که خودت خودتو همینجوری که هستی دوست نداشته باشی بقیه هم نمیتونن!!

زندگی کردن در..خانه پدر مجانی نیست!بهایش را باروانت می دهی..:)))
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

که چشم و ابرو کشیده بشه همش با خودم میگفتم من افتادگی پلک دارم عین دیونه ها

ععههه چجوری ترکش کردی🥺

ما درحالی که غمگین بودیم، دیگران رو تسلی دادیم!درحالی که شکست خورده بودیم به دیگران امید دادیم!درحالی که نمیتونستیم لبخند بزنیم، دیگران رو خندوندیم!با ما از قوی بودن حرف نزنید...🥲
2731
از د ی ج ی ک ا ل ا سفارش دادم اسم کرمش ژیناژن 

اسم دقیق تر میگی گل🥺

ما درحالی که غمگین بودیم، دیگران رو تسلی دادیم!درحالی که شکست خورده بودیم به دیگران امید دادیم!درحالی که نمیتونستیم لبخند بزنیم، دیگران رو خندوندیم!با ما از قوی بودن حرف نزنید...🥲
صد درصد نمیتونی نسبت به این حرفا بی تفاوت باشی ولی پیش بقیه بگو که همینجوری که هستی خودتو دوست داری ...

کاش بتونم بکنمش از زندگیم واقن حرفاش بده

چجوری صاف کنم؟! تا یه ادویه میخورم پر جوش میشم

منم سفید نیستم

آبرسان و سرم‌ استفاده میکنم منافذ باز صورتم بسته شده، خیلی صورتم خوب شده، بعلاوه بعضی سرم ها مقداری روشن کننده هم هستن ( من هنوز نگرفتم، یه کاربری امروز میگفت اوردینری و بلک بری روشن هم میکنن) چن وقت پیش هم گفتن آب برنج هم خوبه

میتونی برای رسیدگی به پوستت و جوش نزدن و ... تاپیک بزنی، اما وقتی بهش برسی میبینی که چقد قشنگ میشی ، مگر ندیدی بعضی بازیگرا سبزه هستن اما چقد خوشگل و جذابن، به خاطر صافی پوستشونه

من حتی قبل سرم و آبرسان و تونر و ژل شست  و شو ، تو خونه از آب خیار و آب گوجه و آب پیاز و ماست نشاسته و اینام که استفاده کردم خوب بود اما استفاده ازشون آدمو اذیت میکرد، اما سرم و آبرسان راحته

هشت سین 
[QUOTE=336880946]اسمشو میگییی[/Qنوشتم برات اسمش ژیناژن هست عکس بفرستم ؟

اره گلم

نمدونم بخدا اصن حال گندی دارم... همشم جوش میزنم منم جوشای چرکین

هله هوله اگه میخوری نخور

اگه نمیخوری شاید از کبدته به چکاپ بده،صبحها ناشتا خاکشیر بخور،عرق کاسنی اگه طبعت گرمه بخور اگه طبعت سرده عرق خار مریم بخور همشون کبدو پاکسازی میکنن

منم سفید نیستم آبرسان و سرم‌ استفاده میکنم منافذ باز صورتم بسته شده، خیلی صورتم خوب شده، بعلاوه بعض ...

اسماشو میگی عزیزم مارکشو

جدییی میشه ازش بپرسی؟ 

تایپکمو ببین نوشتم چجوری سیاه سفید میشه اصلا نمیگن چیکار کردن هر چی بپرسی میگن صابون برنج زدیم انگار مسخرت میکنه بیشتر اخه کی با صابون سفید شده 😂 اونا خیلی عقده ای هستن همش قایم میکنن

هله هوله اگه میخوری نخور اگه نمیخوری شاید از کبدته به چکاپ بده،صبحها ناشتا خاکشیر بخور،عرق کاسنی اگ ...

اره خاهر هله هوله ادویه خیلی میخورم اما... گالن گالن عرق کاسنی میخورم بازم فایده نداش چه کنم😭

2706