2733
2764
عنوان

نامزدم مقایسم میکنه

183 بازدید | 14 پست
هر کاری میکنم،به هرجایی میرسم از نظر شغلی و تحصیلی به چشمش نمیاد

یه چیزی پیدا میکنه که کم ارزش جلوه بده

ولی دخترعمه هاش و فامیلای خودشو بالا میبره

من و غیرمستقیم با دخترای هفت هشت سال کوچیکتر که رتبه کنکورشون بهتر شده مقایسه میکنه

میگه تو امکانات بیشتری داشتی انتظار بیشتری ازت میرفت ولی شرایط زندگی اونا خوب نبوده

واقعا دلم میشکنه

چرا باید مقایسه کنه وقتی منم در حد توانم تلاشمو کردم و سطحم پایینتر از اونا هم نیست

امشب بهش گفتم اگه دختر عمه هات یا دختر همسایه جای من بود صدبار پزشونو میدادی ولی منو له میکنی

میگه تو عمدا دختر عمه هامو مثال زدی کوچیکشون کنی بقیه رو پایین میاری که خودت بالا بری

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

بگو بهش همونارو میگرفتی وقتی من سطح پایینم،چقدرصبورین والا بخدا من خیلی خشنم برااین حرفا دوس دارم طر ...

بخدا من جر دادم،گریه کردم،شر انداختم هرررررکاری بگی کردم

هیچ تاثیری نداشته

بخدا من جر دادم،گریه کردم،شر انداختم هرررررکاری بگی کردم هیچ تاثیری نداشته

به خانواده هابگو ،عزیزم تو نامزدی میشه یکاری کرد ولی بعدعروسی همه چی سخت تره،نمیگم جداشو خدایی نکرده اگ انقد حاد شد راجب اینا فک کن ،ولی یه کاری کن ازکارش پشیمون شه

منو ممد یه تیمیم بدون هم یَتیمیم🤝🏻🗿😘
خیلی😞حس میکنم تو انتخابم اشتباه کردم

به نظرم باهاش اتمام حجت کن اصلا اینجوری باهاش نرو زیر یه سقف من خواهرم عذاب کشید تا یکم شوهرش ادم شده

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خانواده هابگو ،عزیزم تو نامزدی میشه یکاری کرد ولی بعدعروسی همه چی سخت تره،نمیگم جداشو خدایی نکرده ...

انقدر زبون داره به راحتی تقصیرارو میندازه گردن من

اصلا حریف زبون و سیاستش نمیشم

بخدا من جر دادم،گریه کردم،شر انداختم هرررررکاری بگی کردم هیچ تاثیری نداشته

دوران عقد دورانه شناخته وقتی میبینی داری اذیت میشی و طرفت نمی‌فهمه به نظرم یه مدت بهش اولتیماتوم بده دیدی نتیجه نداره دیگه باهاش ادامه نده هرچند اینجور آدما درست بشو نیستن فردا میری با یه بچه خدایی نکرده برمی‌گردی 

همین دوران عقد حتی شده ازش تعهد بگیر و تا وقتی نتیجه نگرفتی عروسی نکن 

2706