2752
2734
عنوان

من و دختر و پسرم شپش گرفتیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 101 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بله

واقعا ؟

برام عجیب بود

میگن مو پر میشه با شپش

الان موهای تو پر هست؟

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
هاااااا🙄🙄

واکنش من الان تو واقعیت همینه 😂😂😂😂

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
۵ ساله شپش داری ؟؟؟؟؟؟

یعنی با اسم شپش سرم  و کمرم به خوارش افتاد🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دوستان درخواست دوستی هیشکی روقبول نمیکنم خواهشن درخواست ندین((کاربری دست دونفره))این جهان،جهان تغییرهست نه جهان تقدیر
بله شکر خدا

داری شوخی میکنی مطمعنم😂💔

یعنی با اسم شپش سرم  و کمرم به خوارش افتاد🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دقیقا منم 😂😂😂😂😂😂

عزیزم چند روز برو حمام شامپو لطیفه حسابی بزن و شونه ریز بکش و بشور

بعد که موهات خشک شد کل موهاتو تیکه تیکه باریک بگیر اتو کن همش میسوزه 

کوتاهی فایده نداره

قطره کیمیا هم خیلی میگن جواب میده اون گیر بیاد که دیگه راحت از بین میره

تو نت بزن 

همه جام خارش گرفت😁

2706