2733
2734
عنوان

این دختر خوشگله ؟؟ + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1435 بازدید | 107 پست
از کجا انقد مطمئنی؟ من تو چند تا سایت انگلیسی خوندم که نوشته بود بینی و لبش و چشماش احتمالا عمله حتی ...

گلم من اتفاقا میدونم که میگم تو از کجا مطمئنی که واقعا اون دکتر همچین حرفی زده و نخواسته تخریب کنه اونارو؟ 

جنی رو از نیمرخ ببین مشخصه بینیش یکم قوز داره و رو به پایین هست چطور عمل کرده که هنوز بینیش این شکلیه؟

لباش هم اگه پروتزی یا عملی بود خیلی بزرگتر از این میشد 

بعدشم چه دلیلی هه آخه یعنی چون از هر سه تفر توی کره جنوبی یک نفر عملیه پس نتیجه میگیریم که جنی هم ۱۰۰ درصد عمل کرده؟ باشه حق با توهه 

این راهی که دارم میرم تهش قشنگه👌🏻💫 همونی بشو که بهت گفتن نمیتونی ☺️💥 هیچوقت اجازه نده دیگران پاشونو روی آرزوهات بذارن🌈🌟

عزیزم گفتم که مهمترین دکتر پلاستیک کره هست چرا باید اونارو تخریب کنه توی ویدیو هاش درمورد عمل پلاستیک آیدل های دیگه و حتی بازیگرای هالیوود هم گفته اگه میخاست اونارو تخریب کنه که فقط ویدیو درمورد اونا میزاشت که تو به عکساش قبل عمل نگا کن با الانش ببین قبلا چقد پوستش سیاه بود دماغشم پهن تر بوده لباشم که معلمومه عمله خود لیسا هم کاشت چانه، پلک بالای، لب، عمل بینی همه ی اینارو عمل کرده رزی هم عمل بینی و پلک دوم خود جیسو هم اگه عکسشو قبل عمل دیده باشی میبینی که چقدر تغیر کرده! بینیش لبش و حتی  همشون اگه عکسای قبلنشو دیده باشین میبینی که چقد پوستشون تیره بوده!.. حتی یه گروه از کمپانی وایجی (اسمشو یادم نمیاد) چون هیچکدومش نمیخاستن عمل کنن وایجی اونارو دیسبند کرد! و. خود کمپانی ها هم گفتن که خیلی کم پیش میاد که یکی بخاد آیدل شه و نیاز به عمل پلاستیک نداشته باشه! و تقریبا همه ی آیدل ها حداقل چندتا عمل پلاستیک انجام دادن!.. خب میدونم خیلی طولانی شد.. و خب خاستم بگم همه ی اینایی که گفتم الکی نیس و همشو توی سایتای معتبر هم دیدم

_بَـرای چیزی کِه می خوای تَلاش کُن نَه آرِزُو...')💖✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷