2752
2734
اگر تازه قرصارو کنار گذاشتی باید بگم که ماه بعد از ترک قرصا احتمال بارداری خیلی کمه اکثرا اگه مشکل ن ...

ولی فک کنم من باردار باشم 

اره تازهم کنار گذاشتم ی ۱۰ روزی بود فک کنم

ولی فک کنم من باردار باشم  اره تازهم کنار گذاشتم ی ۱۰ روزی بود فک کنم

انشالله که بارداری احتمال باردار تو ماه اولم هست ولی کمه کلا برای این گفتم اگه این ماه باردار نبودی قصه نخوری چون این یه چیز طبیعیه

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله که بارداری احتمال باردار تو ماه اولم هست ولی کمه کلا برای این گفتم اگه این ماه باردار نبودی ...

۹ماهی ک قرص ال دی میخوردم قرص اسیدفولیک مولتی ویتامین و زینک مصرف میکردم 

این تاثیر داره ؟

2731
باشه  برام دعا کن 🙏🏻❤️

عزیزم انشالله هرچی صلاحته همون بشه امیدوارم صلاحت همون باشه که تو میخوای

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
۹ماهی ک قرص ال دی میخوردم قرص اسیدفولیک مولتی ویتامین و زینک مصرف میکردم  این تاثیر داره ؟

این که میگن تو ماه اول بعد ترک قرصا احتمال بارداری کمه چون هم دیواره رحم نازک میشه وزیاد مناسب لانه گزینی جنین نیست یعنی اگه جنینی هم تشکیل بشه به احتمال زیاد نمیچسبه و دوم اینکه یکم طول می‌کشه تا عملکرد طبیعی تخمدان ها باشه حالت اولش برگرده بله اون قرصا هم خوردی خوبه مخصوصا میگن سه ماه قبل بارداری اسید فولیک بخورین که تو خوردی اگه ویتامین دی بدنت کمه اونم بخور چون اگه ویتامین دی کم باشه باعث میشه جنین لانه گزینی نکنه